Jump to content

Oul meu de Paște (passat b6)


lucaflo26

Postare recomandată

  • Administrator

Pai normal, dupa ce ti-ai tratat pietrele la rinichi, acum renunti. :D

Link către comentariu

Exact vezi ca stii. Nu Razvane dar in ultima vreme am tot fost oprit de politie pt cele pe 18. Gata am scapat de ele si de jdemii de intrebari.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Un retrofit la masca fata. Dupa pe am schimbat 2 senzori cromati de pe grila fata am hotarat sa o vand sa trec la grila neagra si senzori negrii. 

20170113_222912.jpg

Link către comentariu

Ca era al omului de la care am luat grila. Abia apoi l-am montat. Neagra cu sigla e urita. 

Link către comentariu

Arata mult mai bine masina pe jantele astea decat celelalte. Grila neagra da bine, dar cred ca mai bine ar da pe un negru lucios in contrast cu rosul masinii. Plus cred ca ar da mult mai bine daca ai schimba toate ornamentele, inclusiv cele de la geamuri din crom in negru. In rest frumoasa masina, ai grija de ea si multi km fara incidente!

Modificat de RaduGt
Link către comentariu

Multumesc colegul. Azi am ajuns la 153000 km si am facut schimb ulei+filtre si bucse brate fata (4 buc) stanga dreapta. Binenteles la Ymy unde si masina actuala a ramas client fidel. 

Am montat si camera oem in maner electric din haion. 

Link către comentariu

Si au aparut semnele iernii la noi. Usa stângă spate. 

Am zis ca nu mai spal masina ca numa gasesc baiuri. Asa a si fost azi.

20170121_163920.jpg

20170121_164018.jpg

Link către comentariu

Ma gandeam si la asta.  Am in plan deocamdata climatronic model nou. Si apoi sa vedem cu oglinzile. 

Link către comentariu

De care gasesc . E greu de gasit cu comanda parbriz incalzit. Inca nu am dat de unu sa aiba si aceasta optiune. 

 

Link către comentariu

Multumesc Flo. Ma gandesc acum ori la oglinzile de B7 sau climatronic model 2011. Sa vad ce si cum 

Link către comentariu

Super! Ce ciuda mi ca pe Superb nu a existat optiunea asta!

Modificat de sebip
Link către comentariu

E greu cu modelul ala ca nu gasesc cu parbrizul incalzit fata. Dar na e in proiect

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!