Jump to content

Oul meu de Paște (passat b6)


lucaflo26

Postare recomandată

Sa o stapanesti sanatos multi km fara necazuri ! Ai mai mult spatiu in comparatie cu Touran-ul(cand ultimele scaune sunt inchise) ? 

Link către comentariu
F l o r i n

sa o stapanesti sanatos, Flo !

singurul lucru care l-as schimba in timp si nu e mult de munca - este interiorul - macar unul sport sa montezi... daca nu piele cu alcantara.... 

Link către comentariu

Felicitari, beduinule, sa-l stapanesti sanatos :)
Fa, trai-ti-ar famelia lu' matale, un pustiu de bine si schimba jantele alea, ca-s total din alt film decat masina. In rest, nu cred ca ii lipseste ceva. 
A, ba poate un kit de pedale de aluminiu ;)

Link către comentariu

Mulțumesc colegii. Bogdane imi aduci cand vii un kit din ala?

Link către comentariu

 

On 30 aprilie 2016 at 7:48 PM, calin.g said:

Neaparat folie pe spate, va arata super cu rosu!

Iti recomand sa nu folosesti prea des dezaburirea lunetei , din cauza ionizarii .

Apar de obicei niste dungi mov la liniute la dezaburire total inestetice.

Modificat de b97dmt
Link către comentariu

Incearca sa-i schimbi scaunele cu unele de piele, se gasesc sh in stare foarte buna la bani putini

Link către comentariu

Nu stiu de ce nu agreez eu pielea la scaune. Tocmai asta a fost un principiu pe care am cautat masina

Link către comentariu

Scaulele de piele fara ventilatie sunt ucigatoare, iarna tari si friguroase, vara te lipesti de ele, avantajul este doar de design, arata mai elegant interiorul, dar nu sunt practice.

Link către comentariu
On 5/16/2016 at 10:08 AM, B_o_g_d_a_n said:

Felicitari, beduinule, sa-l stapanesti sanatos :)
Fa, trai-ti-ar famelia lu' matale, un pustiu de bine si schimba jantele alea, ca-s total din alt film decat masina. In rest, nu cred ca ii lipseste ceva. 
A, ba poate un kit de pedale de aluminiu ;)

vorba de aur ... jantele nu dau deloc cu masina ... 

Link către comentariu

S-o stapanesti multi km fara probleme. Acum iti schimi si nick-ul in flopassatb6? :)

Link către comentariu

Hehe nu Clau asa ramane nick deocamdată. 

Link către comentariu

Prima iubireee... ;)

Jantele de care amintesc colegii nu sunt chiar urate, doar ca, daca le pastrezi, as zice sa te gandesti sa cobori garda la sol.

Link către comentariu

frumos imi place :D jantele sunt ok dupa parerea mea :) 

 

Link către comentariu

A venit si vremea la un cleaning azi. Numa bine ca dupa a venit ploaia.

20160531_121939.jpg

20160531_121949.jpg

20160531_122007.jpg

Link către comentariu

Am facut azi RAR si in carte apare 2010 cu euro 5 . Problema a fost la dimensiunea jentilor care chiar daca erau pe 18 si a scris inginerul de pe capacul rezervor toate dimensiunile inclusiv 235x40x18 pe carte au zis ca nu e omologata dimensiunea pe passat si am rămas cu 16 si 17. Maine urmeaza taxa de poluare.

Link către comentariu

Cum sa nu fie, dute la VW, si iti da o fisa cu dimensiunile pentru Passat. 50 Lei costa, este si 235/40/18.

Link către comentariu

Ma bag si eu foarte frumoasa masina sa ai noroc de ea.Si eu am patit la fel la RAR cu jantele pe 18 cu tot cu foaia de la vw nu o vrut numa 16 17 sa imi treaca.

Link către comentariu

Mulțumesc.  Stiu asta e. Eu o sa merg cu ele si sa vedem ce va fi cand ma va oprii cineva pentru jantele pe 18". Abia aștept asta.

Link către comentariu

Imposibil sa nu iti faca, scrie clar acolo ca potrivesc..pe Passat B6 R36 vin in stock pe 18..

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!