Jump to content

Audi A5 Sportback Facelift 2013


redeye

Postare recomandată

Am revenit cu detalii si poze despre noile optiuni adaugate masinii :))

Avem acum urmatoarele:

- interior piele perforata

- reglaje full electrice (fata-spate, inaltime, lombar)

- scaune incalzite

- banchete incalzite

- scaune ventilate

- climatronic nou cu functiile incalzire & ventilatie scaune

- cotiera piele

- consola centrala cu butoane pentru incalzirea locurilor din spate (3 trepte cu buton individual)

- scrumiera spate.

 

Cam astea ar fi noile optiuni ale masinii pe care le-am bifat o data cu acest retrofit. Nu am apucat inca sa ii fac un detailing, si nu am apucat nici macar sa ii fac poze pe lumina.

Am atasat si doua poze cu interiorul dinainte. Pareri? :D

00.jpg

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

17.jpg

18.jpg

Link către comentariu

Fix, dar fix, ce trebuie! Sa le folosesti cu placere, mai ales la vara. Merita masinuta un astfel de upgrade :D.

Modificat de lambda_dryver
Link către comentariu

Multumesc frumos, si eu abia astept sa vad cum se simte vara in configuratie piele + ventilatie. Mai las una de asta seara:

 

 

spalatorie.jpg

Link către comentariu

Va multumesc pentru aprecieri.

Asa cum am spus topicul asta o sa fie plin de poze si o sa incerc sa-i afisez figura la fiecare post :))

15050023_1261594597231945_663116650_n.jpg

Link către comentariu

Te-am vazut in seara asta intre Arcul de Triumf si P-ta. Charles de Gaulle, dat flash, dar te-ai dus tare pe banda 1-a :)). Salutari! Arata foarte, foarte bine spatele cu stopurile pe leduri - mi-a atras atentia imediat :D...

Link către comentariu
  • 4 months later...

Frumoasa masina, cati mai multi km fara evenimente neplacute.

Ultimul upgrade o schimba foarte mult in bine, parca e alta masina.

Link către comentariu

Felicitari, arata bine!

Cu o mentiune, pe tema careia imi permit sa fac o sugestie: nu imi place folia doar pe geamurile spate; cea mai reusita imagine si functionalitate mi se pare ca o obtii cu folie de transparenta 50% all around.

Multa bafta in continuare!

Link către comentariu

Cum te impaci cu sunetul, la drum lung? Acum ca a trecut ceva timp...

Link către comentariu

@mike. Nu am montata folie pe masina, sunt geamurile "privacy glass" din fabrica. Exact asa a iesit pe poarta fabricii. Si mie mi-ar placea folie si pe fata, dar am avut la fosta masina si nu mai vreau ca am avut ocazia sa raman fara talon.

@imads Sunetul este insesizabil in combinatia turatii mici si viteza constanta, deci nu deranjeaza in niciun fel. Evacuarea face galagie cel mai mult atunci cand accelerezi puternic.

audi.jpg

Link către comentariu

Am trecut adineauri pe langa tine pe Expozitiei, frumoasa :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

Foarte bine arata! Desi nu coboara foarte mult acest kit, aspectul este wow. Ma bate si pe mine gandul dar cel mai frica imi este de parcari ca acum nu am nici cea mai mica problema. 

PS: merita si niste distantiere 

Link către comentariu

@bubu182 Cred ca imi amintesc :), multumesc pt aprecieri. 

@drwhite Este multumitor rezultatul generat de Eibach :D, si da, intr-adevar pentru un look perfect ar trebui sa montez niste distantiere ori sa schimb  jantele cu unele cu un ET mai mic. Nu am intampinat probleme la parcari desi masina este destul de joasa.

 

 

2.jpg

Modificat de redeye
Link către comentariu
  • 4 months later...

Incheiem povestea intr-un mod placut :).

Masina a primit intre timp un set de jante pe care mi l-am dorit de cand am luat-o: Audi Rotor 19". O sa las o serie de poze mai jos.

Acum a plecat catre un nou proprietar caruia ii doresc sa se bucure de ea cel putin la fel de mult.

Nu stiu inca de masina va urma.

PS: In realitate arata mult mai bine jantele Rotor.

PS2: Jantele BBS vor intra in curand in sectiunea de vanzari.

O zi placuta tuturor!

IMG_3048.JPG

IMG_3052.JPG

IMG_3139.JPG

IMG_3140.JPG

IMG_3141.JPG

IMG_3142.JPG

IMG_3145.JPG

IMG_3182.JPG

IMG_3303.JPG

IMG_3415.JPG

IMG_3466.JPG

IMG_3481.JPG

IMG_3483.JPG

IMG_3564.JPG

IMG_3906.JPG

Modificat de redeye
Link către comentariu

Pacat ca ai dat-o, arata de milioane. Catre ce te vei orienta? Ramai tot in grup?

Link către comentariu

Topicul se inchide.

Daca noul proprietar rste de pe forum si doreste sa continue topicul astept PM.

Multumesc.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!