Jump to content

cuple libere la KR


SamuraiJerk
 Share

Postare recomandată

o intrebare:

tocmai am luat un golf 3 din 94 cu vreo 170.000 Km

cred ca e cazul sa schimb cureaua de distributie si uleiul + filtru

ma poate indruma cineva la un service bun in Timisoara?

danke!

Modificat de SamuraiJerk
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu e nevoie de un geniu pentru operatiunile alea.. mergi si tu la un service care arata cat de cat decent si gata

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gribelu, decenta decenta, asa am facut si eu cand mi-am luat masina (am avut probleme cu termostatul si dupa a urmat garnitura arsa si alte bucurii), decenta se plateste scump daca nu sunt si meseriasi buni!

Asa ca eu nu l-as sfatui sa se duca la un service "decent", si mai degraba la un mecanic bun!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am spus decent, nu de lux :P

oricum.. daca stie cineva in TM mecanic bun.. sa-l ajute.. aia a fost opinia mea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Un service bun in TM -> Bosch Temeco http://www.temeco.net/service.htm (recomandat de mai multe persoane). Tot un service specializat pe VW este si BC Golf de pe C. Sagului.

Ar mai fi: reprezentanta VW - Autoclub, de pe C. Lugojului, catre aeroport (preturi destul de mari);

Seat - Todorut International de pe C. Aradului, reprezentanta Skoda - ProCar, C. Sagului, Nr. 138B.

Pentru mai multe detalii cel mai bine ar fi sa contactezi mai multe firme si sa intrebi de preturi si conditii.

O zi buna,

D.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!