Jump to content

vw bora 1.9 tdi ajm 115 cp highline


GabrielBora

Postare recomandată

Proiectoarele din bara de unde le-ai luat/ce tip , model sunt? 

Felicitari pentru Bora, parca imi vad masina...Aceeasi culoare si echipare o am si eu...Tot zic ca ii trag cateva poze sa deschid un jurnal, dar timpul asta ma omoara!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

O să încerc să dau capacele de pe oglinzi jos dar s-au lipit foarte tare și îmi este frică să nu se ia cu tot cu vopsea. Cât despre stopuri au fost pe mașină când am cumparat-o , i-am înlocuit ledurile ca nu mergeau toate și sunt foarte mulțumit de ele mai ales când dau drumu la ceată se văd și mai bn ?. Oricum va mulțumesc frumos pentru aprecieri.

Inf3rnoo proiectoare le-am luat prin curier de la cineva din Timișoara sunt cu tot cu grilă au becuri h3 eu le-am pus xenon h3 se văd bn.

On 23.01.2016 at 1:22 PM, dulmann said:

Buna alegere cu lupele Morimoto, fac zi din noapte, cat despre becuri ce temperatura a culorii au ...6000 K ? Eu am optat pentru 4500 K, urmeaza sa-ncerc 5000 K, nu stiu cum se comporta inca pe ploaie fata de 4500K.

Da așa este fac din noapte zi sunt de 3inch și xenon de 6000k se văd bn și pe ploaie eu sunt foarte mulțumit.

Și cam așa arată și pozițiile America ????

IMG_20160219_001346_990.JPG

On 07.02.2016 at 4:06 PM, Inf3rnoo said:

Proiectoarele din bara de unde le-ai luat/ce tip , model sunt? 

Felicitari pentru Bora, parca imi vad masina...Aceeasi culoare si echipare o am si eu...Tot zic ca ii trag cateva poze sa deschid un jurnal, dar timpul asta ma omoara!

Postează și tu niște poze cu ea chiar sunt curios????

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Mai postez și eu 2 poze cu Borica mea

IMG_20160309_193151_426.JPG

IMG_20160309_193032_280.JPG

Mai postez și eu 2 poze cu Borica mea

 

 

Între timp i-am dat toate chromurile jos și de pe oglinzi și de pe mânere și parcă e mai interesant așa ? 

Link către comentariu

Arată ciudat cu proiector ceață și în far și în grilă... nu dublezi semnalizarea mai bine?

Link către comentariu

Pozițiile le-am comandat la Nurvil au fost comandate în Austria și au costat 200 lei.

O să îi pun și semnalizare dublă chiar mă gândeam zilele astea să le pun.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Postez si eu o poza cu noile ceasuri si pe această cale mulțumesc colegului nostru de pe forum Florin pentru adaptare .

IMG_20160323_112632_308.JPG

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!