Jump to content

PORSCHE RED GTS


corad0

Postare recomandată

Sa o stapanesti sanatos! Daca avea si instrument cluster color era perfecta :) Volanul incalzit e un mare plus.

Link către comentariu

Mersi! Se poate face swap de cluster de pe Turbo (e singurul model dotat cu cluster color..."neshte bagabontz'"  :)) si Touareg il are color :P si culoarea bordului se poate schimba), dar cred ca implica costuri mari si batai de cap, nu cred ca merita upgrade-ul..

post-79494-0-08378000-1453053631_thumb.j

post-79494-0-74528000-1453053741_thumb.j

Modificat de corad0
Link către comentariu

N-am stiut ca doar pe Turbo se pune.. La Touareg venea impreuna cu navigatia sau suspensia reglabila. Ma gandeam ca la Porsche e optinal, fiind mai exclusivisti :lol:

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

inlocuirea ledurilor nu costa mult - sa-l facem pe alb, spre exemplu...

 

color - da, merg puse si Premium - doar sa le gasesti la vanzare.... cel mai sigur, pe Ebay.

 

pe Touareg 7L - generatia modelului tau - era tot optional, in functie de pachet, optiune, etc.

Link către comentariu
  • loghy locked şi unlocked this topic
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!