Jump to content

inchidere centralizata pentru Golf 2 2 usi


SamuraiJerk
 Share

Postare recomandată

am nevoie de recomandari pentru un atelier (de preferinta in Timisoara) unde pot monta inchidere centralizata pentru un Golf 2 din 86 cu 2 usi

multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Daca esti un pic indemanatic , ti-o poti monta singur....eu mi-am montat-o de aproape 2 ani si merge brici....aceeasi masina.Singura problema e ca nu poti deschide si portbagajul.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Monteazati-o singur, e simplu, si eu mi-am montat-o pe golfu din 'nainte. Alternative: Logimaetics in caz ca se baga iti iau cam 1.5 mil sau Publitim la astia ce vand/monteaza alarme.

Success.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista kit pentru masina cu 2 usi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am 2 usi si mi-a montat unul pentru 4 usi. M-a costat 15euro sistemul de inchidere si am pus unul din motorase pe portbagaj si unu il am de rezerva iar montajul (inclusiv alarma) mi l-a facut un baiat care a lucrat la Logimaetics si se numeste Dani.

Modificat de ZCH
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu am 2 usi si mi-a montat unul pentru 4 usi. M-a costat 15euro sistemul de inchidere si am pus unul din motorase pe portbagaj si unu il am de rezerva iar montajul (inclusiv alarma) mi l-a facut un baiat care a lucrat la Logimaetics si se numeste Dani.

poti sa imi oferi detalii?

- de unde ai luat kit-ul

- cat te-a costat manopera la Dani

- daca pot abuza si eu de cunostintele lui te rog da-mi un nr de tel sau ceva

danke!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!