Jump to content

Noul meu cc rline


VW CC

Postare recomandată

Foarte frumos, sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente alaturi de el!

Nu cumva are 184cp?

Link către comentariu

Ok, multumesc, nu am stiut. In fisa de prezentare de la dealer, tot ce aveau la vanzare avea 138 bhp si 174 bhp.

Nu prea ma pricep, tot ce stiu este ca am fost extrem de multumit de cc-ul vechi si sper sa nu am surprize neplacute nici cu acesta.

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina !

 

Poze cu interiorul ai ? Sunt foarte curios. Ai optat pentru pachet R-Line interior, sau doar exterior ?

Link către comentariu

Frumos, sa ai parte de el! Ce dotări are masina? DLA, DCC, Trapă? :D Fiind neagra nu se poate observa decat aspectul care e deosebit tot timpul la un CC, mai ales R-line

Nu pare sa aibă R-line interior, pentru că tapiteria plafonului e deschisă la culoare, asa e?

Modificat de Golf TDI
Link către comentariu

Nu exista pachet R-Line interior sau exterior la CC, exista doar pachet R-Line si consta din bara fata, praguri, volan R-Line si alte jante.

Link către comentariu

Cred ca Hayate are dreptate, masina era deja in showroom pe post de demonstrator si nu am adaugat nimic in plus fata de ce avea deja pe ea, fiind extrem de multumit de pretul platit. Nu are trapa, tapiteria plafonului este alba, scaune piele neagra, incalzite, dcc, padele, pachet lumini interioare, bixenon ...lista e destul de lunga cred. O sa pun niste poze cu interiorul curand. Am platit sub pretul unui cc standard pt un rline si eu cred ca asta e ok. Multumesc tuturor pt aprecieri [emoji3]

Link către comentariu

@Hayate: Ai dreptate

Pachet R-Line

-jante aliaj Mallory 8Jx17 cu anvelope
self - sealing 235/45 R17
-bara de protectie fata in design R-line
-logo R-line grila radiator
-volan multifunctional piele 3 spite
cu decor aluminiu si logo R-Line( cu
padele pentru cutia de transmisie DSG)
-praguri fata cu logo R-Line

Modificat de 75NOR
Link către comentariu

Foarte frumoasă! Sa o stăpânești cu bucurie si cat mai multi KM! :D P.S: Are cumva volan pe dreapta sau nu vad eu bine in poze?

Link către comentariu

Acum imi explic de ce ai acest motor, era pe stoc. Posibil sa gresesc insa cred ca ai motorizarea veche, acum pe CC se regaseste motorul 2.0TDI 184HP.

 

post-104992-0-62023300-1444740972_thumb.

 

Fata de Romania, ai primit in plus Bi-Xenon cu DRL cu LED si scaune de piele Nappa. Si volan pe dreapta :)

Ai in dotarea standard, la fel ca in Romania (pentru motorizarea asta 177-187HP) Dynamic Chassis Control / Suspensie Adaptiva.

Modificat de Hayate
Link către comentariu

Buna ziua,scuzatima de intrebare;ce diferenta este intre un amortizator normal si cel reglabil ?Ma refer la cel de pe fata golf v. Sa inteleg ca cel reglabil se poate lungi marind garda la sol? Multumesc.

Link către comentariu

Multumesc !! [emoji3]

Inca ma gandesc la cc-ul vechi...cred ca mi-a placut mai mult

post-159318-14459014253477_thumb.jpgpost-159318-14459014551453_thumb.jpg??

Link către comentariu

Este o adevarata bijuterie.Sa o stapanesti sanatos! :D:D

Modificat de floryn2.0
Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!