Jump to content

Leon Fr aka Scufita Rosie


cristi511

Postare recomandată

@golfix stiu ce zici...dar...asta e acu. L am luat...ma bucur de el in masura in care imi permite :))

@DB86CLP mersi, sunt deosebite si vin bine pe masina.1

 

Link către comentariu

Eu nu consider ca masina ta cere arcuri, FR arata foarte decent asa cum este. Eu cand mi-am montat arcuri/suspensie sport in trecut am facut-o pentru ca masina practic le cerea, era prea inalta si nu imi placea deloc cum arata cocotata ca o camila. La tine nu e cazul.

 

Link către comentariu

Nu zic ca ar strica ceva deosebit, in spera ceva accuair, dar...cine stie...nu mi a iesit cu jetta, poate se intampla cu asta.

2016-03-01 00.18.28.jpg

Link către comentariu

Arata foarte bine asa, dau excelent jantele... Big Like !

Cand te plictesti poti pune si arcurile, just for fun. Nu-ti place - le dai jos :)

Modificat de 75NOR
Link către comentariu

Sa traiest tizule! 

Pai..nah...tot le am pe balcon...o sa vad eu ce si cum...dar petru moment raman in cutie.

Link către comentariu

S-au dus 5 luni de cand am masina...totul e ok. 56d97c4130baf_2016-03-0414.13.20.thumb.j

Link către comentariu

Felicitari Cristi! Dar mergi nu gluma, si inca nu a inceput sezonul !

Link către comentariu

Am in plan sa ajung in cateva din locurile minunate pe care tara asta le ascunde plus ca pana la urma d asta mi am luat diesel, sa fac km multi cu costuri relativ mici. 

Am avut o luna decembrie mai activa...in care am facut aproape 4k km...ca vreo 3 sapt masina a somat, fiind accidentata.

Ma bucur de ea cat imi permite timpul si bugetul si chiar vreau sa ma plimb cat mai mult. 

Te salut!

 

Link către comentariu

Atitudine sanatoasa, asta cu plimbatul. Eu te admir daca reusesti fara sa te enervezi :)

Link către comentariu

@75NOR Tizuleeeee...pe 2 ajung in brasov la cros. S-ar putea sa stau in poiana weekndul ala asa ca...coffee my friend.

Modificat de cristi511
Link către comentariu

12k km...si urca. Intre timp mi-a revenit nebunia cu 2,0t benzina...si tot gandesc variante si variatiuni pentru a imi realiza dolenata...sau moftul...defapt moft ca Leonu asta e perfect pt ce ar putea avea nevoie un tanar de 26 de ani necasatorit in viata de zi cu zi. 

Am reglat si presiunile in roti (conf. datelor recomandate de SEAT pentru komfort) 2.4 fata si 2.2 spate.

Link către comentariu

Da, de acord...de la 35 la 30...si pe masina iau 18...pai restul? :)))) aici e buba, ca nu alta ar fi fost problema....

Link către comentariu

Am uitat ieri sa postez si "motivul" pentru care am pus folie de protectie. ( are cam 0.5 cm)

2016-03-15 10.30.54.jpg

Link către comentariu
43 minutes ago, cristi511 said:

Da, de acord...de la 35 la 30...si pe masina iau 18...pai restul? :)))) aici e buba, ca nu alta ar fi fost problema....

18 pe FR? Optimist e deja un terment fortat :))

Link către comentariu

Speranta da, realitatea nu :)

Dc vrei sa faci pasul totusi, trebuie sa te pregatesti in prima faza mental pt soc :)))

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
  • cristi511 a deschis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!