Jump to content

VW Passat B6( G E C )


Georgescu Cosmin

Postare recomandată

Salut, ai o masina de nota 20! :RO flag:  Este eleganta de la culoare pana la detalii. Poze de interior, ceva?

Link către comentariu
Georgescu Cosmin

Salut, ai o masina de nota 20! :RO flag: Este eleganta de la culoare pana la detalii. Poze de interior, ceva?

Saluuut, iti multumesc mult de tot.

O sa revin cu poze si la interior, dar este stock, cel textil negru.

Link către comentariu

 

Saluuut, iti multumesc mult de tot.

O sa revin cu poze si la interior, dar este stock, cel textil negru.

 

 

Oricum la exterior nu prea mai ai ce sa ii faci din punctul meu de vedere.. E superba asa cum e. Eventual un air ride si jante pe 20"    :))  Deci te poti apuca de upgrades la interior :D 

Spor in continuare! 

Link către comentariu
Georgescu Cosmin

Saluuut, iti multumesc mult de tot.

O sa revin cu poze si la interior, dar este stock, cel textil negru.

Oricum la exterior nu prea mai ai ce sa ii faci din punctul meu de vedere.. E superba asa cum e. Eventual un air ride si jante pe 20" :)) Deci te poti apuca de upgrades la interior :D

Spor in continuare!

Iti multumesc frumos.

La anul astea urmeaza...

Link către comentariu
Georgescu Cosmin

Salutare, in jur de 1000 de lei, de pe www.servco.ro.

Salutare, in jur de 1000 de lei, de pe www.servco.ro.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
Georgescu Cosmin

Astea sunt: http://www.emag.ro/set-2-becuri-led-auto-auxiliare-philips-w5w-xtreme-vision-5-x-more-light-12v-1w-4000k-129644000kx2/pd/D5KRLBBBM/


New upgrade, inainte de hibernare! :D

 

 

Grilele luminate + blocul de la lumini! :D

 

 

7rCPvv7.png

 

dLQ29TA.png

 

 

ci8JMNf.png

Modificat de cosminio
Link către comentariu
Georgescu Cosmin

Pe faza lunga nu ai led?Mersi mult

Led creew.

6000 lumeni.

Salut

Cum ai facut evacuarea dublă?

Salut, foarte simplu.

Am facut sub punte un Y.

Link către comentariu

Salut, imi poti spune care e diferenta intre halogen si LED pe faza lunga? Si avantaje si dezavantaje (daca e cazul). Eu "am auzit ca" langa far e mai puternic LED-ul, dar pe masura ce te departezi de masina, nu mai difuzeaza bine lumina si devine chiar mai slab decat becul halogen.

Cu respect.

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina, un maxidot si volan multifunctional si e completa. Bafta la modificari !

Link către comentariu

Salut, trebuie sa imi scrii si mie codul de culoare al masinii.... m-am hotarat! :))

Link către comentariu
Georgescu Cosmin

Salut, imi poti spune care e diferenta intre halogen si LED pe faza lunga? Si avantaje si dezavantaje (daca e cazul). Eu "am auzit ca" langa far e mai puternic LED-ul, dar pe masura ce te departezi de masina, nu mai difuzeaza bine lumina si devine chiar mai slab decat becul halogen.

Cu respect.

Salutare, e mult mai ok decat halogen, dar pentru faza scurta nu as recomanda. Daca dau faza lunga, se vede destul de ok(mult mai ok decat halogenul, dar pe ceata nu se vede nimic), iar incarcarea fiind rapida se vede foarte bine si pot sa fac soferii mai "atenti". 

 

Foarte frumoasa masina, un maxidot si volan multifunctional si e completa. Bafta la modificari !

 

Am in plaaan. Multumesc frumos.

Salut, trebuie sa imi scrii si mie codul de culoare al masinii.... m-am hotarat! :))

Codul de culoare este LD1W. Success <3 !

Link către comentariu
  • 1 month later...
On 28.11.2015 at 16:47, Stegariu said:

Salut
Cum ai facut evacuarea dublă?

Mergi la baietii de la Pilot Tuning din Bucuresti sau Pitesti (unde-ti vine tie mai aproape) si te rezolva ei .

Link către comentariu
Georgescu Cosmin
5 hours ago, @DRI@N said:

Mergi la baietii de la Pilot Tuning din Bucuresti sau Pitesti (unde-ti vine tie mai aproape) si te rezolva ei .

Daps, recomand Pilot.

Eu nu am facut-o la pilot, colegii cu b6-uri au  facut acolo si a fist ok.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Frumos arata volanul !   Baga si alte poze .    Parca plangea dupa un volan cu comenzi ! :P

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!