Jump to content

Passat b5 Highline HZK


sorindeac

Postare recomandată

Salut. Numele meu este Sorin, sunt din Campia turzii si acesta este Passatul meu

B5 
Highline
Cod motor ATJ
6 trepte
Climatronic
Piele integrala neagra

BC minidot
Xenon
Spalatoare faruri
Incalzire scaune
Tempomat
Oglinzi el incalzite
Volan in 3 spite de piele
4x geamuri electrice
Jante Breyton Avalanche
Suspensie KW reglabila
Bass plus statie :D


Masina am cumparat-o de la un bun prieten. el la randul lui a cumparat-o din germania personal acum 1 an jumate. De cand masina a fost la el eu m-am ocupat de tot ce tine de service. A fost folosita vreo 15 drumuri de germania. schimburi de ulei la 10 mii de km, ambreiaj plus volant noua. foarte intretinuta, fara rugina, fara probleme. A venit din germania cu suspensia sport si jantele intra din primele poze dar nu au fost montate pana cand a ajuns la mine! ulterior am schimbat jantele cu Breyton avalanche 10,5 j spate  9,5 j fata

 

pe viitor:

maxidot (daca stiti pe careva in zona clujului care se ocupa mi-ar fi de folos tare)

incalzire auxiliara

swap motor cu ARL (cand prind o cupra sau golf bun pentru dezmembrat)
 

post-154587-0-69869100-1439412359_thumb.

post-154587-0-78958100-1439412363_thumb.

post-154587-0-96500400-1439412488_thumb.

post-154587-0-26218600-1439412498_thumb.

Link către comentariu

Arata foarte bine! Pe exterior chiar nu mai ai ce se ii faci. Eventual sa dai jos carligul daca nu ai nevoie de el. :D

 

Cat despre interior, ai putea sa inlocuiesti grila de ventilatie cu una de pe Superb 1 in cazul in care vrei sa o schimbi. Nu costa mult si o sa arate ft bine. 

Link către comentariu

Multumesc de aprecieri. Carligul nu il dau jos ca il folosesc destul de des. La interior ar fi mai multe de facut. Bordul, grilele de ventilatie, pielea de pe mijloc de la scaune etc. Etc. Usor cu timpul :D

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!