Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

ce.. poze....cica e si masina in POZE..... :blink:

de fapt, scuze Michael

ce poze...ce masina...cica sunt si fete in poze, dar eu nu la vad! :D

Link către comentariu
banuiam eu ca nu se uita nimeni la masina :P

au fost 3 fete...foarte dragutze :P

multumesc pentru aprecieri :P

Masina toti stim ca e frumoasa, noile "optionale" in schimb sunt "DemenTZiale" :P :P

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Felicitari pentru masina. Intradevar cel mai frumos polo pe care l-am vazut.

Cat despre sedinta foto, e nebunie !

Link către comentariu

ti-am tot admirat masinuta... LIVE... e foarte frumoasa man... si POZELE... cu fete... :D

Link către comentariu

Michael nu strica masina..laso asa ca e o bijuterie

in schimb poti sa pui muuuuuuulte fete

Modificat de Shtrumf2k
Link către comentariu

se stie cel mai frumos polo din bucuresti clar poate chiar si din tara...f tare ai facut-o michael...si ce sa mai zic cum zicea si @shtrumf2k vreau sa o vad plina dar plina de fete...e in fine nu chiar plina sa fi si tu la volan acolo :)

Link către comentariu

mersi Andrei...

clar o sa fie masina plina de fete, dar mai la vara ca sa fie cat mai dezbracate si sa nu raceasca micutzele :(

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

cred ca e cea mai frumoasa buburuza de la noi din tara :hainoroc:

abia astept sa ii pui si motor pe masura!

:beerchug:

oricum am incredere in tine si stiu ca nu te vei opri aici!

>:Driver:<

Link către comentariu

Cu asa masina nu-i de mirare ca se "lipesc" fetele de ea. Arata foarte bine si recunosc ca ai avut mare curaj cand ti-ai pus suspensiile si jantele acelea. Eu de cand am luat-o pe a mea am inceput sa fiu grijuliu cu bordurile inalte, gropile si denivelarile (ceva nou pt. mine), desi nici nu se compara cu a ta, la distanta de la sol, cu toate ca am suspensie de VR6. Cum spunea si Nadir, "nu te opri aici"!

Link către comentariu

n-ar avea cum sa se opreasca aici, ca ii lipseste un motor pe masura bestiei exterioare...

still waiting... :lol:

Link către comentariu

si nu, nu ne potolim. iei cu mmneg la en-gross 2 buc. la cat ai bagat in ext, motorul e "mic copil".

ps: ce casa ai? :lol: mai vrei casa la asa masina?

Link către comentariu

:lol: decat sa vorbim de motoare! mai bine de fete! Eu zic sa scoti motoru si sa pui o blonda/bruneta acolo... flinstone car cu 1 fata putere!! :( da... man... ii schimbi motoru??? GTI?? :( e super tare masinuta si... super tare ;)

Link către comentariu

buey, dar numai fete aveti in cap (si pe capota, unii) . generatia NFS si F&F :lol: cu fassssaiturile voastre... :icon_redface:

michael....revin cu intrebarea...flame thrower, vinil, zaruri, stii tu..real stuf... pe cand?

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!