Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

multumesc mult tuturor...te pup si eu strumfy

abia astept sa le pun pe masina si o sa pun si poze cat de curand :lol:

Link către comentariu

:) wow! la soare te poti uita dar la polo ba! acuma iti dai seama ca, concurenta (fabia) trebuie sa vina cu ceva tare din spate:D

bravo

Link către comentariu

"nu te supara, vii din viitor?" :) sunt curios ce zic soferii de duminica cand te vad :D super masina. mi se pare mie sau s-a mai inaltat un pic?

Link către comentariu

ma duc in viitor :)

ce sa zic...toata lumea se uita si o admira :D

si da, s-a mai inaltat putin si sunt super multumit... :D

edit: n-am apucat sa o cantaresc, pentru mine nu conteaza asta :D inca mai am ficati, pana acum liniile de tramvai erau o gluma, acuma e jaleee...

Link către comentariu
  • 1 month later...

dupa o lunga pauza revin cu ceva poze.

sexy Polo...multumesc fotografului www.dragosborcanea.com

enjoy

resizeofimg11318py.th.jpg resizeofimg11338gl.th.jpg resizeofimg11408vs.th.jpg resizeofimg11626pr.th.jpg resizeofimg11644iy.th.jpg resizeofimg11661ui.th.jpg resizeofimg11916sf.th.jpg resizeofimg11998vc.th.jpg resizeofimg12045ci.th.jpg resizeofimg12155fv.th.jpg resizeofimg12229qo.th.jpg resizeofimg12281kw.th.jpg resizeofimg12339rg.th.jpg resizeofimg12353ur.th.jpg resizeofimg12386kn.th.jpg resizeofimg12394lj.th.jpg resizeofimg12404rl.th.jpg resizeofimg12527hw.th.jpg

Link către comentariu

[ce sa mai...nu sunt membru de foarte mult timp al forumului dar asa ceva nu am mai vazut pana acuma.....fffffffff frumoasa sedinta foto....

Link către comentariu

Daca imi permiti....SUPEERRR TARE TIPA.....Acum iti dai seama ca nimeni nu se mai uita la masina...:).Glumeam...POZELE SUNT DE NOTA 10

Link către comentariu

frumoase poze dar:

tipul asta nu mai schimba locatia si unghiurile?

era atat de frig inauntru? :)

GIU, sunt mai multe tipe

Link către comentariu

Foarte tare frate... ma face fotografu asta ce face si zici ca cine stie ce masini sunt impresionat...

Fetele sunt la pachet cu masina ?:) in dotare ?

Chiar i-am mai propus si lu Voinea masina asta trebuia neaparat la Autobiagrafie acolo :)

Modificat de TIR
Link către comentariu

banuiam eu ca nu se uita nimeni la masina :)

au fost 3 fete...foarte dragutze :)

multumesc pentru aprecieri :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!