Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

dau bine.

sunt sigur ca te oftici ca nu ai facut modificarile astea inainte de concursul best looking... ca sigur te bateai cu cei/cel de pe primul loc :(

Link către comentariu

:D stiu...m-am straduit mult pentru acel concurs, dar am pierdut din cauza altuiva.

dar nu conteaza...important e ca se numara printre cele de la best looking :(

Link către comentariu
...Roadrunner...

Super misto pozele...

Masina arata chiar misto.

Pina la urma a meritat asteptarea :(....

Link către comentariu

Dupa cum am vb si cu michael.. am ajuns la o singura concluzie e o masina MONDIALA :) ..... CORECT FRATELE MEU :DDDDDDdd

Link către comentariu

Marfa rau pozele. Nici nu te mai intreb ce wallpaper ai :) Echipa imbatabila : masina superba & fotograf profesionist . Bravo!

Link către comentariu

ce se mai poate spune? BRAVO nene Michael. Uitandu-ma la ce faci tu din masina, conceptul de "pasiune pentru masina" capata noi intelesuri pentru mine, si nici o suma investita in aceasta pasiune nu mi se mai pare prea mare.

nota 10 si pentru poze.

Link către comentariu

ssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppper tare masinuta!!!!

Fiecare cent bagat merita!!!!

Pacat ca nu ai si un motor pe masura exteriorului.

EXECELENT!

Link către comentariu

multumesc pentru aprecieri...

daca mentin ritmul asta al modificarilor, sper in vro 2 ani si la un motor 1.8 T :)

p.s. mi-au venit anvelopele Toyo Proxes T1R 205/40 ZR17 :P la primavara o sa fiu pe roate :P

Link către comentariu

:( doar pe 17 pui? pai si la anu ce faci..iar schimbi pe 18"? treci direct la 18" ! sau Guru Neg nu te-a invatat bine ! :( :( :(

Link către comentariu

thx

am postat si eu cu 18 pe modelul meu, dar crede-ma ca la drumurile care le avem nu merita pe 18, mai ales ca masinutza mea numai e de mult o masina...este felul meu de a fi diferit de ceilalti :lol: :( :D ca sa-l citez pe claus :D

Link către comentariu

interventii...ce sa zic...au fost montate la Metrotehnica, ele sunt prinse pe stalp prin doua suruburi, iar furtunul de vacuumul este legat la altul de admisie si sondele de ulei care sunt prinse pe suportul special langa filtrul de ulei.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

:lol: eram sigur... :lol:

sa le stap sanatos.

dar de la 20 in sus conteaza ... :P dimensiunea :lol:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!