Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

felicitari pt noul design mestere !! frumos facuta , ii mai lipsesc rotile oz din poza si (fara sa te superi sau sa crezi ca este un misto ieftin) un motor mai tare, stiu ca este un polo foarte rapid cu motor vr6 sau macar un motor de g gti (asta si daca ti permite masina si buzunarul) !!

PS: sorry pentru evenimentul neplacut

Link către comentariu

mersi...

si eu imi doresc motorul 1.8 T :Driver: daca imi va permite buzunarul sigur o sa il am...

Link către comentariu

deci sunt socat. noaptea nu anunta nimic din farmecul ei. parca sunt luate din revista. bravo domnule, esti un exemplu pentru noi. felicitari!

Link către comentariu

WoW... asa vreau sa arate si a mea.. :D MISTO... TARE... cred k singurul in romania(9N) ... trebuia bagata la NFS CARBON hehe

Link către comentariu

multumesc pentru aprecieri :D

freegate...cu multa munca si pasiune se rezolva totul (si bineinteles bugetul)

acuma sunt eu direct pe strazi in NFS carbon :P :P :D

Link către comentariu

e identica cu a mea.doar ca am bandourile vopsite si doar 2 usi :D

din pacate nu am banii necesari sa o fac ca a ta :(

s-o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

heheh sa vedem acum care mai are ceva de comentat ...( cum se vb pe niste pagini anterioare)

beeeeton.....a iesit neasteptat de bine....cel mai tare polo 9N de pe la noi(parerea mea)

brava coane si tine o tot asa

CRIMINALLL :)) :)) :)) :)) :sbine:

Link către comentariu

Frumoase poze! Cat te-a costat kit-ul? fara vopsit si montaj? Ca sa imi fac o idee, in vara poate o sa fac si eu asa ceva... chiar daca preturile nu o sa fie chiar la fel avand in vedere ca e vorba de alt tip de masina, dar asa aproximativ.

Inca o data felicitari!

Link către comentariu

un kit cu prelungiri este cam 800 de euro. un kit cu bari schimbate integral cam 1350 de euro

Modificat de mmneg
Link către comentariu

Subscriu la ce a spus Negoctav, pozele superbe si masina GENIALA ! Bravo Michael ! :coolpics:

Link către comentariu

e clar.... Rieger trebuie sa isi puna reclama in piata Victoriei... si deja stiu cu cine o sa fie poza... inca o masina dusa in extrem dar la modul cel mai frumos... sa ai grija de ea!!!

Modificat de TOXIC
Link către comentariu

Funcky Polo...

multumesc mult lui Dragos pentru poze, un om de nota 10 :D

rezolutia originala era la 3504x2336 si am facut un rezise :D

enjoy... :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!