Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

multumesc mult...

postez cateva poze facute seara, nu sunt de o claritate excelenta, dar sa nu va mai tin in suspans :D

o sa urmeze unele frumoase pe timpul zilei...

Link către comentariu

thx bro...

masina arata superb pe timpul zilei, parca este una de jucarie :D

am optat pentru tot kitul exterior Rieger :

spoiler fata

lamela spoiler fata

spoiler spate

praguri laterale

eleron

RIEGER POLO :D

Link către comentariu

printre cele mai frumoase 9N known to mankind!! sa il stap sanatos !

jante pe 17" sau 18" :D ? de la cine ai luat tu exemplu asta? :D :D

Link către comentariu

de la cei mai buni am invatat :D

uite aici un Polo ca al meu pe 18"

intr-adevar...probabil cel mai frumos 9N de prin zona :D

Link către comentariu

Foarte frumos !

Michael_9N si mmneg o sa scoata in curand o harta a Bucurestiului cu indicatii pe ce strazi se poate merge si care nu cu garda mica la sol :D

Oricum, B A F T A in continuare !

PS: la iarna mai primiti un salariu si de la primarie pt dezapezire :D

Modificat de DanL
Link către comentariu

da, am o mica harta a strazilor din Bucuresti, cunosc fiecare groapa :D iar mai nou...n-am depasit viteza de 60 km/h prin Bucuresti. adio borduri, denivelari...

Link către comentariu

vezi ca poate "aia buni", mai au jante ca alea din poza cu Polo si jante pe 18" :D. dar nu la dimensiunea aia. :D

iti dai seama ca ar arata foarte bine ca in poza.

daca scoateti harta aia, sunt sigur ca o las si eu mai jos pe a mea si cumpar harta de la voi :D

Link către comentariu

harta ca harta, dar nu vei scapa de "soferii nesimtiti"...claxoane, injuraturi cate imi iau cand trec peste o denivelare/linie de tramvai foarte incet... :D

Link către comentariu

wow. adica...wow. stiu ca ai renuntat la o geaca mai groasa de iarna ca sa faci masina asa, dar merita. bravo, arata super si e de calitate. adevarat arata mai bine cu jantele oz racing de 17-18 dar sunt si criminal de scumpe. abia astept sa o vad, poate ajungi duminica prin politehnica.

spor la condus!

Link către comentariu

Michael, (apropo..LA MULTI ANI pt ieri? asta e cadoul tau? ) sa vezi cum trec linia de tramvai cu 5km/h. cine claxoneaza, injura, ma uit zambesc..si trec mai departe. sufletul meu (cand ma gandesc la masina si la $ investiti si la faptul ca "uzez" suspensia pe gropi si nu pe serpentine) e mai important decat ce zic aia. oricum, cred ca e foarte clar de ce treci usor peste gropi/denivelari. asa ca putini vor exagera cu adresarile.

Link către comentariu

Pt jante pe 18 renuntza la geci de iarna 4 ierni de acuma incolo :D . vrei sa raceasca omu?? :D

Link către comentariu

multumesc mult pentru urari :D

renunt si la bocanci pentru jante pe 18" :D :D :D

ieri n-a fost ziua mea (numele real nu este Mihai, dar am acceptat urarile de la multi ani)

anyway...pe scurt am primit ieri alt cadou, ceva mai neplacut, a intrat unu in mine :D acuma iar o sa stea masinuta in service, nu e rau dar...e urat (tocmai seara o luasem din service)

Link către comentariu

gata pentru anul acesta...am facut destul la ea (4000 E pana acum am investit in ea :D ) si nu regret deloc :D

din primavara continuam :

jante 17 sigur, 18 ramane de vazut,

faruri angel eyes black

stopuri pe leduri

...si mai vedem in continuare :D ....

Link către comentariu
...Roadrunner...

Super frumos kitul. Sa o stapinesti sanatos.

Jante pe 18' ?!... Mai bine pui pe 19".... si renunti la cauciucuri :blink:)

Foarte tare masina...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!