Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

Frumoase noile incaltari, bravo keep it up. :D :D

Link către comentariu
  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

:offtopic: Frumos foc! :)

Jantele dau foarte bine pe masina.Sa le stapanesti sanatos Michael.

Asteptam sa vedem ce surprize ne rezerva viitorul :D

PS. Ti se vede numarul in profil, nu trebuie sa il acoperi in poze :D

Modificat de DemenTZial
Link către comentariu

:offtopic: thx

nu-mi place sa las numarul in poze, in profil nu ma deranjeaza.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

spume-mi te rog cat te-a costat sa-ti maschezi gaura de emblema de la portbajaj?

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

astazi am spalat motorul :blush: , de 4 ani nu a fost spalat niciodata :D

si astept sa-mi soseasca bara de rigidizare superioara fata, iar in 2-3 luni astept kitul exterior :Driver:

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

frumoasa masina am stat si am studiat-o in seara asta cat ai fost plecat

ara acea doza de bun gust si simplitate imi place mult

iar jantele sunt superbe :Driver:

Nu te opri!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am vazut si eu masina pe viu Joia trecuta... seara in sensul ala giratoriu de la victorieri pe acolo seara... foarte frumoasa... da totushi zic ca la capota ar trebuie sa mai lucrezi un pika am studiat-o si nu e asa de bine finisata...

Am fost si eu cu bora mea pe acolo ma uitam ce masini au baitetii... frumos de tot.

Link către comentariu

eu sunt foarte multumit de capota cum a iesit, iar despre finisare e cam greu la ce te referi tu, am vazut cu ochii mei cum s-a lucrat la capota.gandeste-te ca prelungirea a fost facuta din tabla si nu va iesi niciodata perfecta la atingere (daca la asta te referi). cred ca este un lucru mic la care nu dau importanta :lol:

anyway thx...

and btw am mai comandat niste chestii si le astept cu nerabdare sa-mi soseasca, o sa iasa ceva frumos din aceasta masinuta ;)

Link către comentariu

DA nush m-am referit ca se putea face si mai mare un pika:))... peste far intelegi... de eu sunt mai pretentios din fire:))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

noua mea modificare :)

am schimbat culoarea albastra de la ceasuri, am trecut la alb :)

Link către comentariu

....mai cat de bine dau!... pacat ca nu au si punctuletele alea rosii pe toata lungimeacercului... ca si cele de pe stalp.... dar se pot rezolva cu decal-uri custom... nu poate fi greu odata ce acum ai lumina alba...

P.S....trebuie sa-mi arati si mie... ca poate imi iau o skoda RS TDI si nu suport verdele...

Modificat de TOXIC
Link către comentariu

Daca ai airbag-uri cortina nu le incurca indicatoarele suplimentare ;) ?

Se poate si la mine IC cu alb in loc de albastru ;) ? Imi plac mult indicatoarele de A4.

Sa o stapanesti sanatos, e o masina foarte cocheta.

Link către comentariu

am airbag doar in volan (+ pasager) si nu incurca cu nimik.

mersi mult ;)

Link către comentariu

Mai eu ma tot uit pe aici pe forum si cand vad cati bani dati asa aiurea (dupa parerea mea) ma minunez.Adica 300 Ron pt scoaterea emblemei ti se pare rezonabil?Nu zic ca eu gasesc mai ieftin dar totusi este un salariu mediu pt a acoperirea unei adancituri.....apoi gauges alea cu ce te ajuta primul sa aflii ca masina trage aer cand accelerezi? si eventual cand e prea mare vacumu sa schimbi filtru de aer... apoi pt presiune la ulei ai bec pe al 3 lea nu il vad bine....toatea astea 11,5 milioane???Totusi sunt multi bani!Apoi chiar iti trebuiau asa frane la puterea motorului?Faci astea pt show sau pt curse?(vad ca ai legatura cu insomnia racing).daca tot ai bani de ce nu iti iei o masina sportiva asta e o masina de oras economica.Parerea mea.Sa nu fie cu suparare.... ;) In rest nimic de zis masina arata bine si cred ca merge cel putin la fel cum arata.Ceea ce vreau sa zic este ca iti puteai lua o masina stock care iti ofera performantele acesteia tunate.

Link către comentariu

asa maestre:) tine o in continuare.... ;) nu te lua dupa nimeni(oricum nu te luai ... da sa se simta prost:P)si astept sa ma dai iar... o tura:)

later edit... evacuarea aia se aude bestial:P

Modificat de Alexutzzz
Link către comentariu

@ tazvw... fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu banii lui atata timp cat ii aduce bucurie... poate unora le place sa de-a bani pe femei sau pe bautura... dar stau cu chirie... altii isi cumpara haine si mobile de mii de euro dar umbla cu tramvaiu.... un om ce-si baga banii in masina tot e mai castigat... viata e cam scurta ... macar sa te bucuri de ea ... si sa-i lasi si pe altii sa o faca...

Link către comentariu

TazVW - fiecare cu conceptia lui, in plus eu depind de alti factori personali. iar masina o fac pentru mine personal si pentru show bineinteles, poate ceva mai tarziu si pentru curse :lol:

thx Alexutzzz, TOXIC.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!