Jump to content

VW Polo 9N


Michael_9N

Postare recomandată

Deci totusi te risti sa-l scoti la plimbare nu ? :(

Sau e doar munca patriotica de deszapezire ??

Modificat de DANNY VW
Link către comentariu
  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Michael_9N

    164

  • Bogdan_wrc

    48

  • mmneg

    19

  • mpa@tuninggarage

    18

da, am avut ceva de munca :( noroc ca am stiut unde am parcat`o :)

o poza cu masina de la etaj :)

post-1911-1199387726_thumb.jpg

Link către comentariu

Doamne cat o putut ninge acolo!!!

Ce frumoasa e masina si asa inzapezita....:D

Modificat de SB_20_WOB
Link către comentariu

hahaha.... chiar ca o pierdeai daca nu stiai exact unde. :D frumos.

Link către comentariu

am ajutat si eu putin daca vad ca nu se misca nimic prin capitala, strada mea e curata ;)

Link către comentariu
am ajutat si eu putin daca vad ca nu se misca nimic prin capitala, strada mea e curata :)

curatata de tine poate :)

Link către comentariu

Pe bune acum, cum te-ai descurcat ? Ca si a mea are garda la sol aproape inexistenta si nici nu ma gandesc sa o scot din garaj (cu toate ca ma roade talpa piciorului rau de tot ) :)

Link către comentariu

pai am stat o saptamana in casa si nu mai rezistam...ma descurc foarte greu, n`am nici anvelope de iarna, abia plec de pe loc. in rest e ok :) rezista bara fata la zapada, am intrat in cateva mormane de pe mijlocul soselei...se aude doar fsss fsss cand ating zapada :)

si am iesit doar noaptea ca e traficul mai lejer :)

Link către comentariu
n`am nici anvelope de iarna, abia plec de pe loc.

pai pleaca cu a2a... sau cu a 3a daca nu....asa eviti sa pui toata puterea motorului direct pe sosea in acelasi timp...si cuplu mai putin si poate reusesti asa. :)

Link către comentariu

Intr-adevar e o provocare sa iesi pe vremea asta, mai ales ca nici eu nu am anvelope de iarna :) Mie imi rup aderenta si pe asfalt uscat, nici nu ma gandesc cu ar face pe zapada. Intr-adevar, e si plecatul cu a-2-a o solutie, dar mai bine ar da astia zapada la o parte :)

Link către comentariu
mpa@tuninggarage
pai pleaca cu a2a... sau cu a 3a daca nu....asa eviti sa pui toata puterea motorului direct pe sosea in acelasi timp...si cuplu mai putin si poate reusesti asa. :)

Ai perfecta dreptate.... dar nu pot sa nu ma amuz fiind vorba de propursorul in cauza

Link către comentariu

ierdna, poti da drumu mai usor la ambreiaj si pleci frumos. si eu reusesc sa plec cu cauciucuri de vara...dar eu ma adresam special lui michael. pt puterea dezvoltata de propulsorul sau :offtopic:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
mpa@tuninggarage
duminica asta pe B1TV la ora 12:30 sexy Polo cu Laura Andresan :offtopic:

Corecta afirmatie...

Link către comentariu

ma uit eu varule:P si cu toti cei 4 ochi ...dar sa dai un beep inainte...sa nu uit.

Link către comentariu

varule tu oricum te uitai la emisiune sa o vezi pe Laura, ca masina mea o cunosti :vaidecapulmeu: te`ai plimbat si cu ea.

imag002hw8.th.jpg

Link către comentariu

pai in conditiile de atunci, m-as plimba oricand din nou :vaidecapulmeu:

arata bine cu "accesoriu" asta pus pe ea...

iar ai pus poza sa ma oftici ca ai femei pe capota si eu..nimic nimic? :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!