Jump to content

Manerele de Mk1 si Mk2


Golfuletz
 Share

Postare recomandată

daca mai dai comanda sa ma anunti si pe mine te rog (un mail sau mesaj personal), as dori si eu o pereche audi style pt model in doua usi.

multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Golfuletz

    22

  • cristivw

    17

  • Raf

    15

  • armando

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

doresc si eu sigur o pereche de manere ptr un MK2 2 usi.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Golfuletz nu am mai auzit nimic de la tine! Ai ramas de tot fara net?!

Ti-am dat PM,mail

Inscrisii din lista: Ati intrat in posesia manerelor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am vorbit cu @Golfuletz, si astept sa apara manerele :)

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mii de scuze tuturor! Eu nu am net de vreo luna...numai sporadic :)...si acum scriu de la un prieten! Am fost vineri sa trimit la posta coletele astia nici macar o cutie de carton nu au ;)...in fine, eu am plecat la tara si nu am putut sa le trimit spre voi...@Raf sorry...acum am vzt ca mi-ai scris ca a fost prietenul tau in Cluj....ata ete....incerc sa le trimit saptamana asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok. sa ma anunti si pe mine cand le faci vant spre constanta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK! Nu-i nimic. Sa-mi spui cand le trimiti sa-ti dau adresa!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare! Scriu de la o sala de net acum :Driver:, si sunt in cautare de un nou provider de net ca ata ete...maine eu plec din cluj, insa dimineatza am sa incerc sa trag o fuga pana la posta sa trimit ce pot. Pentru mai multe detalii puteti sa ma sunati la 0744/653387 - Dan. Inca o data, eu sunt foarte multumit de manere sunt foarte rezistente, super....in plus preturile care le cer sunt mai mult decat acceptabile. Va rog daca stiti un serviciu de curierat acceptabil anuntati-ma - Posta Romana sucks!!! ....as vrea sa pun si pozele care le-am facut cu ele montate dar din pacate nu pot :(

...o rugaminte pentru bucuresteni...daca v-ati grupa si sa le trimit toate odata ar fi mult mai bine si m-ar scuti de mai multe drumuri...merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine mai este din Bucuresti pe lista? Hai sa incercam sa ne grupam! Le trimite Goluletz pe adresa unuia dintre noi, ne inatalnim la oficiul postal, platim fiecare si ne luam marfa. E destul de simplu si il scutim pe om de mai multe drumuri la posta.

@Golfuletz Eu am mai cumparat prin posta romana si e ok. Nu stiu cat de greu e pt tine. poti sa suni la Nemo, Cargus si sa ceri detalii. Iti vin acasa iau marfa si o aduc. detalii privind malaiul nu cunosc.

Modificat de Raf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mno bun :(....sunt acas si am net (momentan :(. Deci codres_ali si TeddyBear sunt din Galati, s-au grupat, am adresa, incerc sa le trimit maine, Cristivw - Constanta, la fel....din Bucuresti (nu stiu de ce am avut eu senzatia ca sunteti mai multi esti numai tu @Raf si @Agent_smith insa agent nu a dat nici un semn deci o sa le trimit doar pe ale tale....te rog sa-mi dai adresa ta @Raf...cel mai sigur printr-un SMS la nr. meu de tel de mai sus. Revin cu informatii noi....daca pot :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

yep... eu tot astept :P mai ai adresa mea, nu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off-topic?

pe MK1... eu mi-am demontat broastele / manerele le-am curatat bine, uns cu vaselina, "reglat" arcurile sa se comporte "normal" cu patentul, lipit niste bucatele de fier cu poxipol pe muchia pe care apasa manerul si acum functioneaza binisor...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vb eu cu Golfuletz. Iar nu are net! Le-a pus dimineata la posta! M-a rugat sa va transmit ca totul e OK. Sa asteptam sa vina.

:beerchug: Golfuletz vezi ca e promotie la ADSL de la Romtelecom(fara taxa de conectare si modem gratis)! (am auzit pe un radio)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ok, am vazut cu intarziere topicul si i-am dat acum sms lui Golfuletz cu adresa mea. sper ca nu-i prea tarziu :evil:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

ce faci mai baiatule de mine ai uitat ?

zi-mi cand le voi primi si eu si zi-mi cumfacem cu bani ? ramburs?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hehe, doar ce am primit avizul de la posta :D mi-au sosit manerele!

le voi face poze cu telefonul mobil de indata ce le ridic, deoarece le voi duce direct la mangalia, unde se afla masina mea la vopsitorie, ca sa mi le monteze.

voi pune poze cu ele montate pe masina dupa cateva zile, cand va fi gata :)

many thanks to @Golfuletz ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu n-am primit inca nimic? Pazesc cutia postala! Hmm :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

here you go boys! :wub:

dupa cum am promis ;) aceasta este din pacate singura poza care am apucat s-o fac dupa ce am deschis coletul... cu un singur maner, si acela in tipla. nu ma intrebati... mi-a murit bateria la telefon :D

in rest sunt exact ca cele din pozele de prezentare alaturate.

la fel cum a precizat si @Golfuletz, sunt foarte rezistente si nici nu se compara cu cele originale. voi mai pune poze cu ele dupa ce imi iese masina de la vopsit - gata montate.

acum sa va cer o parere... sa le vopsesc in culoarea caroseriei sau sa le las negre? dati-va cu parerea repejor ca se apuca de ea, si vopseaua nu se mai poate pastra pt. modificari ulterioare... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te invidiez! Sper ca maine sa le am si eu :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cristivw: ce culoare faci masina? :wub: ca sa-mi dau cu parerea..... oricum daca bandourile laterale le lasi negre, atunci lasa si inchizatoriile nege....adik..nush ce sa zic..depinde si ce culoare o faci...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:wub: culoarea va fi "denimblau perleffekt" din paleta de culori vw... deci un bleumarin perla. bandourile, eleronul si barile le voi vopsi, neagra va ramane doar grila din fata (cu dunga rosie evident) si fustita spoilerului fata.

uite aici mai scriu despre masina mea din cand in cand. parca si aici pe vwforum. m-am zapacit rau :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Gata le am si eu! Dupa ce le montez o sa impartasesc impresii!

Multumesc, Golfuletz

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

agent smith

Golfuletz, ceva noutati?

hai ca iti trimit si un pm cu adresa mea, in caz ca n-ai primit mesajul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nadir@boosted.ro

:Driver: sunt inca in asteptarea lor !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!