Jump to content

Manerele de Mk1 si Mk2


Golfuletz
 Share

Postare recomandată

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Golfuletz

    22

  • cristivw

    17

  • Raf

    15

  • armando

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci pentru inceput am sa aduc 4 seturi de cate doua usi si 4 pentru 4 usi. Normal cele pentru 2 usi vor fi mai ieftine ;) Vreau sa ma abtin inca la pret pana ajung aici si le stiu valoarea exacta plus ca nu vreau sa transform acest topic in bazar. In momentul in care voi avea un pret fix pe ele le voi posta la vanzari/cumparari, totusi vreau doar sa stiu cine ar fi interesat de ele...iar in ordinea in care va veti exprima dorinta va fi si ordinea de servire (first in first out :D ). Cand le voi primi...voi mai posta si poze cu ele montate pe avoinu' meu :D

@ Raf sincer cred ca ar merita mai bine sa cauti in SH-uri decat sa caut pe-afara asa ceva...sorry

Modificat de Golfuletz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu ma bag la un set pt 2 usi.

Ar fi bine de stiut daca nu se gasesc si la magazinele de piese auto, ca in principiu astia aduc cam orice. Dar trebuie sa stii codul.

Modificat de codres_ali
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu vreau un set pentru 2 usi :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in functie de pret, ma abonez si eu la un set pentru doua usi (mk3 style)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau un set de 4 ushi (m-ar interesa modelu gen audi).

Daca doresti modelul gen Audi...imi pare rau dar va mai dura putin ...momentan am comandat 8 seturi Mk3 style...vom vedea daca lumea este multumita si apoi voi mai face o comanda ...sorry :( Poate te bagi si tu la un set de Mk3 :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ahh! ar mai fi ceva! dupa ce vine comanda, si primeste fiecare ce trebuie, ai putea sa ne spui si sursa de unde le-ai luat? nu de alta, dar daca se strica unul in timp si va trebui inlocuit? :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu ma inscriu pt un set de 2 usi!

@cristivw daca se strica mai comanzi un set lui Golfuletz

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau sa ma abtin inca la pret pana ajung aici si le stiu valoarea exacta plus ca nu vreau sa transform acest topic in bazar. In momentul in care voi avea un pret fix pe ele le voi posta la vanzari/cumparari, totusi vreau doar sa stiu cine ar fi interesat de ele...

si care-i pretul pana la urma, nu s-a aflat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

m-as baga si eu la audi style, numai sa vad cam cat e pretzu la ele, imi trebuie set pt 2 usi :)

respect

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca doresti modelul gen Audi...imi pare rau dar va mai dura putin ...momentan am comandat 8 seturi Mk3 style...vom vedea daca lumea este multumita si apoi voi mai face o comanda ...sorry :( Poate te bagi si tu la un set de Mk3 :D

bine. da-mi un set de 4 gen mk3. cum sunt alea din poza: 2 cu gaura de butuc si 2 fara gaura de butuc. vreau sa-mi zici sigur daca se potrivesc butucele mk2 ca sa nu umblu cu 2 chei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ceva noutati? Pret? Termene?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau sa-mi zici sigur daca se potrivesc butucele mk2 ca sa nu umblu cu 2 chei.

...da se potrivesc sigur

vreau si eu un set pt 2 usi cel din poza asta

http://vwforum.ro/index.php?act=At...e=post&id=13356

si te rog daca poti da si un pret pe pm

multumesc anticipat !

..@nadir daca le vrei pe astea va trebui sa mai astepti pentru ca inca nici cele gen Mk3 nu au venit...credeti-ma ca si eu le astept cu nerabdare!!! pretul - inca o data, in momentul cand le am in mana si stiu exact ce valoare au am sa-l dau...scuze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:17: waiting...

...la fel si eu...stai linistit cand ajung te anunt! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...la fel si eu...stai linistit cand ajung te anunt! :)

Parca vin de pe luna! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Parca vin de pe luna! :)

incerca sa le aduci tu sa vedem in cat timp iti ajung ;) ...eu am dat comanda si le astept...acum nu stiu a cui ii vina de ce vin asa greu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

incerca sa le aduci tu sa vedem in cat timp iti ajung :) ...eu am dat comanda si le astept...acum nu stiu a cui ii vina de ce vin asa greu

Nu a fost cu rautate! Doar ca nu mai avem rabdare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu ce vrea nadir!!!

Cu o singura exceptie: le vreau pe cele fara butuc! Adica pe cele de pe spate. Se potrivesc clantele de pe spate pe fata la golf2/scirocco? Eu nu am la breloc decat cheia de contact ca am inchidere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vreau si eu ce vrea nadir!!!

Cu o singura exceptie: le vreau pe cele fara butuc! Adica pe cele de pe spate. Se potrivesc clantele de pe spate pe fata la golf2/scirocco? Eu nu am la breloc decat cheia de contact ca am inchidere.

...eshti notat...cu parere de rau spun ca nici azi nu a sosit comanda :beerchug:...ate ete...cand sosesc va anunt!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:D :D :P AU SOSIT MANERELE!!!!!!! Mai bine mai tarziu decat niciodata!!! Chiar acum le-am terminat de montat si sunt f f f fericit! In sfarsit mi se deschid usile cum trebuie, cu o foarte mare usurinta si pe deasupra arata si super bine !!! :)

Deci am comandat 4 seturi de 4 usi si 4 de 2 usi, sunt exact ca si cele din poza, au toate suruburile, saibele, AU REGLAJ !!!!, garnituri....ce mai sunt super!!!

Am sa-i mentionez pe cei care s-au aratat doritori:

Levi 2 usi

Cristivw 4 usi

Raf 2 usi

Codres_ali 2 usi

Teddy Bear 4 usi

agent_smith 2 usi

serhio_24 4 usi

Sorry pt cei care nu au intrat in tura asta...sau pt cei care au optat pt audy style.

Preturi:

4 usi - 130 lei/set

2 usi - 80 lei/set

Cei din lista au prioritate! Va rog sa ma contactati prin mail pentru ca am ceva probleme cu netul!

Rog pe cei care nu mai doresc din diferite motive sa ma anunte. Ma interesez cum ii si cu transportul catre alte localitati ca sa le pot trimite catre voi sau daca stiti voi mai bine o metoda chiar va rog. Dupa o saptamana-doua daca nu le dau pe toate pun anunt la vanzari!

Merci pentru rabdare si va asigur ca este o marfa de calitate! Am sa revin si cu poze cu manerele montate pe golfuletzul meu.... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

URA!

Facem un grup Bucurestenii, sa ne cuplam la transport?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SUNT FERICIT!!!!

:) :) :) :)

abia astept, te contactez pe mail si pm sa-ti dau adresa si tot ce mai trebuie.

idee: manerele le trimiti in cutiile lor, prin colet postal. costa putin, si este foarte simplu. plata se face ramburs, la ridicarea coletului.

numai bine!

multumesc

Modificat de cristivw
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!