Jump to content

Skoda Octavia III Style MY2016, 2.0 TDI, DSG


DanNiculescu

Postare recomandată

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DanNiculescu

    23

  • gbrl

    15

  • Norman

    7

  • TudorM

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am cautat si nu poti accesa agenda telefonica in modul Android Auto. Poti forma un numar si banuiesc ca ar merge sa formezi prin comanda vocala, dar eu nu am optiunea.

Modificat de DanNiculescu
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pe bune? Am ales sa platesc mai mult pentru Style, ca sa mai dau inca 180 de lei pe un plastic care trebuia sa fie acolo?

In Pdf-ul de prezentare, nu au uitat sa se laude cu el. De ce nu l-au trecut la optionale daca e pe bani?attachicon.gifcomp dep scaun dr.PNG

Acum ca sa fiu sincer, eu nu am platit nimic. Este masina de serviciu :cheers:

D'aia nici nu m-am "zbarlit" la dealer. Daca observam cand am ridicat-o, faceam putina "atmosfera" si poate iesea ceva...

Din pacate, am vazut ca lipseste doar a doua zi si am lasat-o balta.

Alea sunt cutii de depozitare, nu sertare.

Nu cred ca e foarte comod sa umbli acolo stand pe scaun.

La Golf chiar sunt sertare.

Link către comentariu

Sa-ti traiasca !

Suspensia spate face zgomote ceva la trecerea peste denivelari ? Cum se comporta in curbe ?

Link către comentariu

Suspensia nu este cea mai silentioasa, dar e destul de confortabila din punctul meu de vedere. In curbe se tine bine, mult mai stabila ca fosta masina Toyota Corolla. Partea cu comportamentul in curbe e influentata si de faptul ca am DSG si e mult mai confortabil sa conduci in curbe si pe serpentine, mai ales in modul sport. 

Link către comentariu

Am DSG 6 si confirm ca e primul optional necesar :)

Ai suspensie semi-rigida din cate stiu, pe spate. Ai totusi zgomote, trosnete la denivelari ?

Modificat de Flavyus
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!