Jump to content

cupra R


bbm

Postare recomandată

f tare. asa imi place la un 1.8T sa vad :D

Link către comentariu
  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bbm

    106

  • nadir@boosted.ro

    32

  • Shtrumf2k

    11

  • Bogdan_wrc

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Publicat (modificat)

urmeaza citeva poze

post-3751-1179339740_thumb.jpg

post-3751-1179339822_thumb.jpg

Modificat de bbm
Link către comentariu
Adrian@revo

Foarte tare, felicitari !

*edit: ti-am rasfoit topicul si am observat ca nu ai mentionat nimic despre un soft nou. Ai omis aceasta chestiune sau chiar esti cu cel original ?

Modificat de aiculedtzu
Link către comentariu
Foarte tare, felicitari !

*edit: ti-am rasfoit topicul si am observat ca nu ai mentionat nimic despre un soft nou. Ai omis aceasta chestiune sau chiar esti cu cel original ?

nu este softul original, am facut softul la chiptuning, multumesc pt aprecieri si apropos, te invidiez pt acel cuvint care incepe cu Q :ceuameni:

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

frumos!

sefu ne spui si noua niste preturi estimative?

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

poate Numele :unsure:)

oricum degeaba scrii chiptuning ca putin stiu de ei multi stiu de RABANE :rolleyes:

Link către comentariu
frumos!

sefu ne spui si noua niste preturi estimative?

la ce pret estimativ? kitul turbo, FMIC, suspensie, manopera, la ce?

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

in principiu kitul turbo dar daca ai placerea sa scrii si la restu nu ne-ar deranja ms

Link către comentariu

in jur de 4500 kitul turbo, 1100 - 1200 FMIC, in jur de 1000 suspensia, 1500 evacuarea, furtune de silicon, boost controler, ceasuri, etc alta mie, cam asa aproximativ ce mi aduc aminte; daca mai pui si manopera.....

Link către comentariu

Felicitari domnu sef. Ai incercat sa vezi cum stai cu alte masini din zona 250-300CP ? :lol:

Link către comentariu
Felicitari domnu sef. Ai incercat sa vezi cum stai cu alte masini din zona 250-300CP ? :)

momentan nu dar cine stie, ramine de vazut pe viitor

Link către comentariu

Bine ca ai avut spatiu destul ! :) Felicitari pt transplant.

Acum, sincer, cand ma plimbi? Ce zici de saptamana asta? :)

Link către comentariu
Bine ca ai avut spatiu destul ! :) Felicitari pt transplant.

apropos de spatiu, turbina nu mai este montata sub galeria de evacuare (asa cum era cea de serie) ci deasupra si crede ma, a fost ceva munca de bagat turbina acolo

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

frumos

o intrebare galeria de admisie este tot cea stock?

Link către comentariu
frumos

o intrebare galeria de admisie este tot cea stock?

da

Link către comentariu

Felicitari!Frumoasa piesa...Acum am inceput si eu sa ma bag la 1.8T-ul meu...sunt curios ce iese...voi deschide un topic dupa ce imi vin ceva piese...succes in continuare...

P.S. ai cumva o fisa dyno la ea? :beerchug:

Link către comentariu

Superba masinutza.Cat despre modificarile aduse ... nu am cuvinte...Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente ;)

Link către comentariu

aseara am iesit din casa pt citeva ore si m am intilnit cu un amic (pur intimplator, nimic aranjat), amicul posesor de cupra 4 v6 turbo 340 de caluti hgp made in germany, am mers noi ce am mers in paralel si ne-a venit o idee, sa mergem mai repede .....si am mers mai repede amindoi......masinile sint foarte bune prietene pina la 200 stau far linga far

nu stiu ce sa zic, eu sint multumit de masinuta mea, merge binisor

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

foarte tare :)

felicitari! oricum masina ta e o bomba :P) abia astept sa ma dai!

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

Felicitari!

iti trage super bine masina!

ai si blocant? sau ai limitare pe prima treapta? nu de alta dar masina iti trage super bine! si chiar de jos fuge de ne descris!

Link către comentariu
Felicitari!

iti trage super bine masina!

ai si blocant? sau ai limitare pe prima treapta? nu de alta dar masina iti trage super bine! si chiar de jos fuge de ne descris!

inca nu e pus pe masina, am invatat sa plec cu "juma' de pedala" iar rezultatul l ai vazut aseara; ideea e ca daca dau in ea ca inecatul (pedala la fund) in 1 si 2, mai mult stau pe loc; si eu sint curios sa vad rezultatul dupa ce trece sesiunea si montez LSD ul

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!