Jump to content

cupra R


bbm

Postare recomandată

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bbm

    106

  • nadir@boosted.ro

    32

  • Shtrumf2k

    11

  • Bogdan_wrc

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super masina. Arata super misto leonul vechi. Mult mai frumos ca asta nou. (parerea mea, nu dati cu pietre ;) )

Sa o stapanesti sanatos.

Link către comentariu

@ michael : banuiam eu ca o sa te sesizezi si o sa ma ajuti cu ceva poze de la sedinta foto din vara 2006 :) thx mate

@net flow: dap, merci, si mie imi place aceasta caroserie mult mai mult decit noua dar.... e chestie de gust pina la urma si nu vreau sa supar nici un membru posesor de Leon 2; sincer sa fiu, la mine este a doua cupra r si a ramas aceeasi masina din considerente motor / posibilitate tuning / caroserie

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

foarte tare ... se pare ca imi scapase ceva .... ei bine oricum nu ne-am mai vazut de mult

foarte tare amplasat FMIC`ul :beerchug: imi place tare mult ca esti exclusiv pe culoarea rosie :)

tine-o tot asa si poate ii pui si 4x4 si nu iti mai trebuie nici un evo!

Link către comentariu
foarte tare ... se pare ca imi scapase ceva .... ei bine oricum nu ne-am mai vazut de mult

foarte tare amplasat FMIC`ul :beerchug: imi place tare mult ca esti exclusiv pe culoarea rosie :)

tine-o tot asa si poate ii pui si 4x4 si nu iti mai trebuie nici un evo!

4*4 nu se poate pune decit.....daca schimb caroseria si pun una de top sport 4*4 sau cupra 4 sau pun flexul pe a mea + o multime de bani........adica nu o sa fac asta niciodata; pt 100% senzatii = evo, pt hobby clar cupra R !!

Link către comentariu
nadir@boosted.ro

am citit pe un site daca nu ma insel pe vwfortex ca unu shia pus 4x4 pe un golf care nu a fost

a tras diferentialul prin culoarul de esapament! iar esapamentul l-a tras pe sub masina ... a zis ca la unele hopui ii mai atinge esapamentul dar e super multumit de rezultatul cu 4x4 asa ca nu tre sa pui flex`ul asa cum am crezut si eu la inceput!

poate un evo 10 :) ca tot vine era SF`urilor

Link către comentariu
am citit pe un site daca nu ma insel pe vwfortex ca unu shia pus 4x4 pe un golf care nu a fost

a tras diferentialul prin culoarul de esapament! iar esapamentul l-a tras pe sub masina ... a zis ca la unele hopui ii mai atinge esapamentul dar e super multumit de rezultatul cu 4x4 asa ca nu tre sa pui flex`ul asa cum am crezut si eu la inceput!

poate un evo 10 :) ca tot vine era SF`urilor

daca mai gasesti postul / locul cu ceva detalii despre masina cu "swap" de 4*4, da mi si mie un link te rog, pare interesant macar ca si curiozitate

Link către comentariu

poza asta imi place foarte mult, o scurta trecere in revista a modelului :offtopic:

toate MK1: FR , FR + bara cupra, cupra

si toate-s rosii ;)

post-3751-1168871204_thumb.jpg

Link către comentariu
poza asta imi place foarte mult, o scurta trecere in revista a modelului :)

toate MK1: FR , FR + bara cupra, cupra

si toate-s rosii :D

Hmmmm, frumoase surorile astea .... :)

Link către comentariu
  • 1 month later...
Foarte frumos! Felicitari! Beilstein sa intelegem... fixa! Foarte tare! Cum e acum?!

dap, ai vazut bine , cu arcuri eibach ;) cum sa fie, bine , cam frig afara si in curind or sa ma doara rinichii ;) suspensia este B8 - minus 3 cm fata si minus 2 spate ;) o sa pun zilele astea inca citeva poze cu "diferentele de nivel"

Modificat de bbm
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

felicitari

o alegere buna b8!

sa o stapanesti sanatos! nu uita sa iti iei niste borcane ca nu peste mult timp o sa trebuiasca sa iti pui rinichii la borcan!

Link către comentariu
  • 2 months later...
felicitari

o alegere buna b8!

sa o stapanesti sanatos! nu uita sa iti iei niste borcane ca nu peste mult timp o sa trebuiasca sa iti pui rinichii la borcan!

nu a fost nevoie de borcan, suspensia este chiar mai de bun simt decit credeam

PS: up date si la masina mea, kit turbo IHI VF 34, undeva in jur de 300 - 330 cai , merge bine, face cam repede 260 km/h dar ma descurc :lol:

Link către comentariu

si eu astept poze, singurul lucru care nu-mi placea din pozele anterioare era garda la sol foarte ridicata .......in rest sunt fan :lol:

Modificat de edy1092
Link către comentariu
nadir@boosted.ro

felicitari!

abia astept sa o vad in noua forma!

Link către comentariu

nu va mai place garrett sau kkk ati trecut la turbine de subaru :lol: bravo domne :lol:

Link către comentariu
nu va mai place garrett sau kkk ati trecut la turbine de subaru :) bravo domne :D

ne am "stricat" la turbine japoneze :P

LUX. Cand o vedem?

duminica la intilnire (daca ma trezesc) :P

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!