Jump to content

Prima masina, passat CC 2011


sahara

Postare recomandată

Si ai reusit sa faci DRL pe proiectoare? La mine se activeaza corneringurile daca selectez front fog lights installed si fog lights as DRL.

Link către comentariu

:tuktuk:  am uitat... o sa verific, dar eu zic ca e foarte posibil sa fie asa la toate, atata timp cat la voi - laCC - (cel putin am verificat pe diagrama modelelor pana in 2010, cu centrala electrica nu cu BCM cum ai tu), firele de la DRL pleaca din mufele/pinii la proiectoare

Link către comentariu

Esti sigur ca am BCM? Fabricata e in 2010 Noiembrie parca, si de intrat intru pe 09 Central Electric. 

 

Cred ca e o struto-camila intre B6 si B7 :D

Link către comentariu

la toate cu BCM - accesarea se face pe 09.

 

da, sunt foarte sigur ... nu ai ceas analogic pe bord ? ba da... e varianta noua, cu module de B7/CC, respectiv BCM

Modificat de F l o r i n
Link către comentariu
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Long time no see.

 

Masina mea are bec senzor placuta frana?

Ce spuneti?:

 

 

passat.JPG

Link către comentariu
lambda_dryver

A iesit foarte bine! Acum trebuie intretinut! :D 

Link către comentariu

Mersi!

 

Asa este. Oricum de ceva vreme e spalata numai cu sampon :)

Link către comentariu

Cum se numeste capacul acela de la scrumiera? Si de unde cumpar unul? E zgariat al meu.

Link către comentariu
lambda_dryver

Cam greu sa gasesti doar decorul: Ashtray Dekor (asta ar fi denumirea lui), numai ca este lipit de capacul de la scrumiera si sunt foarte putini cei care il vand separat de aceasta... Poti incerca, eventual, sa cumperi doar scrumiera din dezmembrari / ebay, dupa codul care sa se potriveasca cu restul ornamentelor tale...

Link către comentariu

Mersi o sa caut. In alta ordine de idei, m-am gandit sa imi cumpar alti suporti pt numere. Asta dupa ce ieri m-am uitat dupa una si m-am oprit in carligu lu unu. Numaru l-am "indreptat" cu ciocanu :))

 

Una find noul seria 7 :D

 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!