Jump to content

Back to the future! Leon-ul meu 1.4


Rave

Postare recomandată

Sunt de acord cu tine...dar ca feeling cum sunt? Mi se par mai aderente pe "ud" cele de G6...au mai mult cauciuc si dispus mai ok.

Link către comentariu

Nu am mers foarte mult dar nu am simtit nicio diferenta. Si chiar eram si ud pe picioare... Bine, nici la cele de G6 nu pot sa spun ca era vreo diferenta... E strict legat de aspect mod-ul asta!

Link către comentariu

Am vazut si eu ieri in trafic un Leon FR rosu, insa cum nu stiu ce numar ai la masina, n-am insistat prea mult. Trebuie sa facem o mini intalnire cu ceilalti posesori de 5F din Bucuresti.

Link către comentariu

Erai la semaforul din Cotroceni, Carol Davilla. Ai luat-o spre Academie - Razoare - Drumul Taberei, iar mai departe nu stiu ca eu m-am dus pe Timisoara.

 

E foarte frumoasa masina, chiar au reusit exteriorul la Leon, e peste asteptari. E cel mai frumos exterior pe segmentul lui. Bate cam tot...

Link către comentariu

Cred ca te-am vazut si eu ieri pe la ambasada chinei, erai in mers asa ca nu am vazut jantele de VW desi fiind panager m-am uitat cat de bine am putut. Atrege atentia un Leon rosu cu leduri. :D

Link către comentariu

In marea de masini albe, negre si gri o "pata" de culoare rosie nu are cum sa treaca neobservata.  :icon_thumleft:

 

Nu imi amintesc, ai zis ca o sa ii iei ceva pe 18 si niste arcuri? :icon_geek:

Link către comentariu

Inseamna ca ati vazut toti cat de jegoasa e masina... Iar!! :(

Nea Cristi, tre' sa recunosc ca m-am intrebat cum ar arata masina cu Budapest-uri... dar as prefera sa vizitez orasul :))

Link către comentariu

:blink:  :blink:  :blink:  nuuu creeeed.....era un set pe olx la 899 de euro si a disparut.....WTF! 

 

Ps1: si eu intentionez sa vizitez orasul :icon_thumleft:

Ps2: cine stie, poate ma apuca dracii saptamana asta, de joi in colo, si vand tot ce am rotund si se invarte :D

Link către comentariu

Hai ma, nu ma incurc eu cu piese ieftine, te rog frumos...

Astea sunt luate de pe cod de 5Q1... Acelasi produs de doua ori mai scump! :))

Si ca sa incheiem intr-o nota pozitiva - 1.100 km = 4.500 rpm :D

post-12783-14225619199755_thumb.jpg

Link către comentariu

Mai am cateva hopuri... La fiecare suta de km mai urc 500 rpm pana ajung la 1.500 Km si 6.500 rpm. Si fun! ;)

Link către comentariu

Eu stiam ca doar daciile se mai rodau, dar poate e doar parerea mea :P mai bine i-ai da niste gaz sa numai mergi pe rezerva :))

Link către comentariu

Rabdare, nene Iancule, rabdare. Cealalta teleguta a mers peste 50.000 km. Cat reprezinta 1.500 km? Nimic fata de confortul de a nu avea apoi probleme.

Eu am mers rezervat in primii 3.000 de km si nu am patit nimic.

 

PS: cine stie cine mai citeste pe aici si nu intelege semnificatia lui  :P conjugata cu semnificatia lui :)) si se apuca sa faca pe furiosul de la bun inceput.

Link către comentariu
  • cristi511 a deschis acest topic
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!