Jump to content

Back to the future! Leon-ul meu 1.4


Rave

Postare recomandată

Nu te-am observat, culmea, dar salutari pe calea asta! :thumsleft:

Alte poze dupa prima spalare! E incredibil de jegoasa acum! :(

Te-am tot flash-uit ( eram cu BMW-ul ),dar probabil astia cu masini noi sunt mai mandrii,nu se uita in jurul lor  :lol:

L.E. Confirm partea cu ” incredibil de jegoasa ”  :lol:

Modificat de FRE
Link către comentariu

Scuze de off topic: cand o sa ma fac mare vreau ca semnatura mea sa arate ca cea a colegului FRE. :))

Link către comentariu

Poze si cu ea jegoasa!

 

Daca aparem duminica si eu si maestrul in schimbat roti pe loc Dun, poate vezi cum ti se par 6,5x16 ET42 :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Aaaaaaaaaaa, acum am facut legatura. Chiar ma uitam in ledurile tale si ma gandeam la cat de tari sunt laserele de pe M4 :))

Eram atat de pe gandul meu ca nu am vazut nici numarul nici cine-i la volan. Dar, ce-i drept, nici nu stiu pe mai nimeni cu 3-uri noi...

Link către comentariu

Pffff...ce bine arata Leon-ul fata de Golf 6...chiar si 7.

Imi place tot mai mult exteriorul Leon-ului. :)

Link către comentariu

Are niste linii foarte frumoase masina asta. Sper doar sa nu ajunga pe aceeasi linie de "tuning" ca modelul anterior, cu faruri Dectane, eleroane JeDesign si body kit-uri care mai de care mai nefesiste...

Link către comentariu

Da, acolo ar merge o grila de Cupra.

 

Ce mici sunt diferentele intre FR si Cupra:

 

post-4754-0-44758500-1421527962_thumb.jp

 

Grila centrala cu contur cromat vs negru, gaurile in bara sub grila centrala, portiunea de sub numar vopsita negru si partea de jos, de sub grila centrala jos, vopsita negru. In rest, aceleasi proiectoare, acelasi fagure, aceeasi forma a barei.

Link către comentariu

Partea de jos nu e neagra, oem, si Cupra nu are proiectoare. Ala rosu e un render, ceva.

O sa vad ce fac cu grila, solutia simpla e sa pun folie dar cred ca o sa caut una de Cupra, la fel si oglinzile. Dar mai am cateva de facut inainte de asta...

 

Leon-MK3-26-209-L-0-1857.jpg

Link către comentariu

Fiind asa frumos si agresiv...poate nu vor ajunge sa puna body kit-uri dubioase. La faruri exista posibilitatea sa mai apara variante.

 

Poti foarte usor sa ii dai look-ul de Cupra in fata, colantand in negru grila, partea de sub numar si partea de jos...cum a facut gamer...si ar arata perfect.

Link către comentariu

La Cupra se si vede ca are spatiu liber pt a mai trage ceva aer pe acolo. O fi pt un oil cooler.

Link către comentariu

Ce are in grila centrala sub numar?

 

Senzorul/radarul de Automatic Cruise Control.

 

Oare Cupra de ce nu are proiectoare?

 

Probabil, cum zice colegul Ego, ceva functional, nu stiu! Se pare ca e trend intre masinile sport de mare putere de la Vag  - nici Golf 6 R nu avea :))

Link către comentariu

Ai dreptate, nu are proiectoare. Dar bara e aceeasi, cu exceptia gaurilor dintre grile si a zonei de sub numar vopsita negru.

Link către comentariu

Zona aia neagra e de fapt un plastic aplicat peste. Ceea ce inseamna ca ar trebui sa se potriveasca si la alte masini... :D

Link către comentariu

Cam toate masinile cu tente sportive sunt fara proiectoare...si de la VAG si M si AMG...de supercaruri nu mai zic. Mie imi plac grilele alea simple, fara proiectoare. :)

Link către comentariu
  • cristi511 a deschis acest topic
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!