Jump to content

Back to the future! Leon-ul meu 1.4


Rave

Postare recomandată

scuze ca ma bag (desi nu e locul) dar sunt curios unde anume pe facebook gasiti voi "bunatatile" astea ? eu am o intreaga lista de piese de Audi S4 B6 pe care vreau sa o cumpar, si am innebunit cautand.

 

daca am poluat aiurea topicul, se poate sterge! 

Link către comentariu

Gizas!

Am jurat ca nu imi fac cont pe cartea fetei. E cazul sa o fac? Chiar sunt lucruri acolo care m-ar putea interesa si pe mine ?

 

PS: nu m-am prins care-i faza cu curajul si cu poza aia :(

Link către comentariu

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1429193120.937888.jpg

Unii oameni au prea putin curaj...

A, stie cineva daca bancheta de ST se potriveste pe hatch? :)

Hai ma Bogdane, ca sunt toate albe, gri si bleumarin ca sunt de firma :lol:

Dar inteleg ce zici cu masina colorata, eu avand ca daily o ibiza galbena :D

Golful, care este united grey, ma cam deprima cateodata, in special cand vad ca la cateva ore de la spalat se vede orice firicel de praf pe el.

Link către comentariu

Gizas!

Am jurat ca nu imi fac cont pe cartea fetei. E cazul sa o fac? Chiar sunt lucruri acolo care m-ar putea interesa si pe mine ?

 

PS: nu m-am prins care-i faza cu curajul si cu poza aia :(

 

Din cand in cand mai apar ceva chestii interesante, e ok sa fie acolo.

Si da, era legata de culoare. Intr-o mare de gri-uri, alb-uri si alte nuante inchise si sterse era cam singura pata de culoare din zona. SI nu sunt chiar toate masini de firma...

Link către comentariu

post-12783-14293706630708_thumb.jpg

post-12783-14293706724681_thumb.jpg

Dupa ce ma chioram zilele trecute la ei pe site, uite ce mi-a fos dat sa vad... Se leaga ceva! ;)

Link către comentariu

Sincer nu vad de ce ai lua de la Z Perf. Marea majoritate a modelelor pe care le au sunt replici dupa design-urile altor jante.

 

Pe ce BMW mergeau jantele alea staggered? :D

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mie mi se pare ca sunt overpriced pentru ce ofera. Mai repede as da banii pe Oz Ultraleggera sau BBS SR noi.

Link către comentariu

Daca ai de gand sa iei jante, ar vrea sa vanda un prieten un set de OZ Ultraleggera Black 8Jx18, ET45, in stare impecabila, rulate de noi pe un Audi A5 2013.

 

Sunt jante foarte ok Z-Performance, iar patronul Silviu face marketing bun, insa gasesti variante mult mai ok la banii aia.

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu

Nu am de gand sa iau jante, sunt foarte multumit cum merge, dar si arata, masina cu jantele stoc.

Si daca as lua jante, le-as pune pe un KW coborat bine si as lua ceva pe 19, 18 e prea mic, vizual, pe masina asta. Pai ori facem ceva serios ori nu mai facem. :))

Ma mai apuca asa, din cand in cand, cate o nebunie si ma uit la chestii, dar sper sa nu se si fructifice.

Strict legat de jante, mie imi plac astea:

http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=144

BMW-E82-ZP9-MGM_6_web.png

Aste, 8x19", sunt 360 de euro bucata. E un pret mai bun decat niste 17" OEM si cam cat niste BBS SR 18". Dar da, second exista si alte variante la bani mai putini.

Link către comentariu

A, da! Eu le gasisem mai scumpe. Oricum, strict subiectiv, arata mai bine Z-urile...

Link către comentariu

Cum dupa parerea mea par niste replici de BBS :D. Alte modele fiind cel putin inspirate dupa 3SDM, Vossen etc.

 

La 1400e, nu cred ca refuza cineva CH-R pt niste Z Perf.

http://www.ebay.de/itm/BBS-CH-R-8-5X19-Zoll-5X112-ET48-graphit-glanz-Alufelgen-Felgen-Rader-/301356085013?pt=LH_DefaultDomain_77&fits=Make%3AVW&hash=item462a38ef15

Link către comentariu

Bucuresti, stat in aglomeratie si bara la bara 30 min - autostrada (130 Km/h) - Sinaia ( tot pe la vitezele astea) - urcat pana la Gura Diham (ff incet) - inapoi cu aceleasi viteze, iar aglomeratie prin Bucuresti. Stat vreo 15-20 de minute pe autostrada ca ii era foame copilului. Mers normal... :D

Link către comentariu

Urcat pana la Gura Diham?

Vrei sa spui tarait prin transee.

 

Ai luat si masa la Gura Diham? Ai avut loc de ... nevertebratele care ocupa abuziv locul ala ?

Link către comentariu

Mi se pare un consum normal, nici mare, nici mic. Cat vrei sa consume la 130 km/h? 5? Nici cand aveam diesel nu consuma 5...

Eu am avut 5.7 pe Buc-Brasov-Buc, dar am mers la consum.

Link către comentariu
  • cristi511 a deschis acest topic
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!