Jump to content

Back to the future! Leon-ul meu 1.4


Rave

Postare recomandată

De obicei scria pe CB acelasi lucru pe care ti-l afiseaza tie acum :P

Bine fara pictograma rotilor evident.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Uitasem cum e sa merg cu 225, a cam trecut ceva vreme...

 

post-12783-0-75545400-1426426352_thumb.j     post-12783-0-16944300-1426426353_thumb.j

 

Cu ocazia asta am aflat ca masina a venit cu antifurturi!

Link către comentariu

Foarte frumoasa combinatia de culori.

Asa sa faci bara fata cand o vei vopsi. Este de mare angajament.

 

:D  unde puii mei ai mers tu cu 225? Esti in Germania in concediu?

Link către comentariu

Acum e cum trebuie...imi place maxim cum arata!

Foarte foarte bun Leon-ul asta nou...si-a luat si un coleg ca masina de serviciu un ST FR 2.0 TDI 150 CP 4x4 si merge bineeee de tot. [emoji16]

LE: cum se prezinta foliile dupa spalare? Sunt ok?!

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu

Aia murdara? Uite aici masina murda... pardon, "folosita bine"! :lol:

 

Iti urez si eu cu oaresce intarziere s-o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea! Cat despre grila si buza de jos, big Like! Zici ca e alta masina.

Link către comentariu

Mersi, mersi!

Si asa si trebuie sa arate o masina, bine folosita, ca doar nu e o bijuterie de tinut in garaj! :)

post-12783-1426585717178_thumb.jpg

Link către comentariu

lucrezi la Prima? :) ... sau e doar masina de transport pt. emisiunea Schimb de mame? :) ... 

 

joke!

Link către comentariu

Nu prea are logica...
RCD-ul isi ia viteza pe Can, la fel ca ecranul CB-ului si vitezometrul in sine, pentru ca si ala e tot electronic, asa ca ce afiseaza pe CB ar trebui sa afiseze si in bord.

 

Oricum, 225 Km/h e cam mult pentru asta mic, la twin-charge insa, adica ce are cogdao, pare mai credibil.

Link către comentariu

Masa masinii nu are treaba cu viteza maxima ce poate fi atinsa, ci doar puterea si fortele de franare (frecarea cu carosabilul si cu aerul). Masa doar iti modifica timpul cat iti ia sa ajungi la viteza maxima. Deci poti incarca masina cu 5 tone (exagerez) si viteza maxima e tot aia. Poate chiar creste, ca se lasa pe suspensii -> mai aerodinamica.

Link către comentariu
  • cristi511 a deschis acest topic
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!