Jump to content

Passat CC


hallucinogen

Postare recomandată

hallucinogen
Publicat (modificat)

Fain !!!! (Imbraca bateria in carcasa neagra originala cu capac, da super bine, compact...zic eu)

De unde vrei sa-ti cumperi kitul de r-line si la ce bani l-ai gasit ?

Am schimbat bateria cu una noua OEM 72ah care a fost mai mare decât cea anterioară. Si nu mi-am mai comandat pentru cea noua îmbrăcăminte

Sunt in cautare pentru kitul de r line - nu vreau sa imi pun aftermarket.

Salut, unde ai facut detailing la motor?

Salut ! Am făcut la DubDetailing

Tot nu vrei sa ne pui o lista de coduri pt taillights. Sa nu comand si eu aiurea

Am sâ caut si o sa postez aici in curând - pana atunci poți sa faci rost de un VIN de Passat Facelift de la un coleg ca sa îți poți lua pieselepost-43557-14325464047031_thumb.jpg Modificat de hallucinogen
Link către comentariu

Ok, vis-a-vis de kitul r-line vroiam sa-ti spun ca aici le comanda in polonia la 170£+ taxele postale. Arata super si in afara de tine, dupa montaj, nimeni nu poate spune ca nu este OEM [emoji6]

Link către comentariu

Cam aiurea arata kit-ul ala si poate doar un orb sa nu observe ca nu este OEM :))

In rest, Hallucinogen a facut treaba buna desi eu prefer vechile stopuri :) Sper sa ramai pe oem la kit-ul r-line

Link către comentariu

Ce urat e kit-ul ala.....

 

 

Cam aiurea arata kit-ul ala si poate doar un orb sa nu observe ca nu este OEM :))

In rest, Hallucinogen a facut treaba buna desi eu prefer vechile stopuri :) Sper sa ramai pe oem la kit-ul r-line

 

+1 la ce au spus colegii! 

Link către comentariu

Poza este de pe pagina de start, poti alege alt look mai putin agresiv...e chestiune de gust si buget pana la urma...(se stie treaba cu strugurii acri..) Masini tunate cu astfel de kituri castiga destule competitii de gen. Orcum, cred ca hallucinogen a facut o treaba de bun gust, imaginatie si finete [emoji106]

Link către comentariu

Alex, asta cu strugurii acri nu mi se potriveste pentru ca eu am deja kit-ul R-line din fabrica. Daca tu crezi ca poti sa pui pe CC toate bazaconiile care se gasesc pe net cred ca ai ales gresit masina :)

Hai sa nu-i mai poluam topicul lui Hallucinogen ;)

Modificat de Clawoodyou
Link către comentariu
Dan Treisprezece

Eu nu i-as mai face nimic, arata foarte bine...spatele e perfect

Link către comentariu

Eu nu i-as mai face nimic, arata foarte bine...spatele e perfect

 

 

+1 ! 

Link către comentariu

Treaba cu strugurii a fost o remarca fara adresa directa, daca te simti lezat : scuze !! Cat despre faptul ca am ales masina gresita...pt mine produce bani, f multi chiar. Pot aprecia o investitie de bun gust (hallucinogen) asta daca vrei sa pastrezi o masina multi ani, la mine nu e cazul din pacate, pretul ei merge in jos cu cateva mii de £ pe an. Scuze inca o data ! [emoji6]

Link către comentariu
hallucinogen
Publicat (modificat)

Ok, vis-a-vis de kitul r-line vroiam sa-ti spun ca aici le comanda in polonia la 170£+ taxele postale. Arata super si in afara de tine, dupa montaj, nimeni nu poate spune ca nu este OEM [emoji6]

Alex cu toții știm ca piesele OEM costa o grămada de bani in comparatie cu cele after market.

Sunt unele care chiar merita sa le cumperi sa mai faci economie gen grile de ventilație si pedalele cu inserții cromate - eu am avut noroc sa găsesc grilele la un preț bun si originale.

Eu sunt adeptul OEM la ce pun pe mașina si sunt de aceeași părere cu colegii de aici ca nu merita sa pun asa ceva pe masina - Dupa cum ai si zis ține de gustul fiecăruia sinde buget.

Mulțumesc pentru link - știam de kitul asta se vinde si pe aliexpress.

Eu nu i-as mai face nimic, arata foarte bine...spatele e perfect

Mersi Dan ! Dacă găsesc ceva la un preț bun am sa fac si retrofit'ul kitului de r-line - mai vedem așteptam.

Sunt conștient ca dacă voi vinde masina nimeni nu o sa aprecieze câți bani au intrat in ea si cum a fost întreținută poate doar alt nebun ca mine :))

Toate bune

Treaba cu strugurii a fost o remarca fara adresa directa, daca te simti lezat : scuze !! Cat despre faptul ca am ales masina gresita...pt mine produce bani, f multi chiar. Pot aprecia o investitie de bun gust (hallucinogen) asta daca vrei sa pastrezi o masina multi ani, la mine nu e cazul din pacate, pretul ei merge in jos cu cateva mii de £ pe an. Scuze inca o data ! [emoji6]

Nu-i nimic ! De asta suntem aici pe forum - sa ne dam cu părerea si sa avem păreri constructive.

Ușor ușor ai văzut ca am adus mașina din una normala in cea care mi-am dorit'o din totdeauna.

Nu cred ca o sa o dau cât de curând mai ales ca si cu cea pe care am sa o cumpăr tot atâți kilometrii o sa fac pe an si tot acelaș stil de condus o sa am. Măcar la asta știu ce sa stricat si câți bani am băgat in ea - la mașini second este si după noroc.

O seara buna !

Modificat de hallucinogen
Link către comentariu

Inca o data : nu am vrut sa jignesc pe nimeni, pur si simplu am postat o alternativa la oem. Sper sa mai am ocazia sa vad pe acest forum o chestie de bun gust (ma repet) ca ceea ce a reusit hallucinogen !!! O seara faina tuturor !!

Link către comentariu

Sincer, pana acum nu am ce sa comentez la masina ta! arata extraordinar de bine...dar...scapa de stickerele alea.. serios..nu au ce cauta in peisaj. :icon_thumleft:

Link către comentariu
hallucinogen

Sincer ma gândesc si eu la cel de pe ușa - este prea mare. Cel mic este ok - in loc sa il am pe cel cu bluemotion si masia sa fie plină de funingine după ce o alerg :))))

Trebuie cumva sa imi arat recunoștința fata de Revo ca au avut răbdare cu mine si au făcut softul custom fara alte costuri.

O zi buna !

Link către comentariu

Fii serios...da stickerele jos ca nu esti in Japolandia! :D

Link către comentariu
hallucinogen

Si uite cum mi-am stricat toată ziuaaa !!! Doamne cât de ghinionist sa fiu ???

post-43557-14326550759708_thumb.jpgpost-43557-14326550852102_thumb.jpg

post-43557-14326550992024_thumb.jpg

Un dâmbovițean care se uita in telefon pe cel mai mare trafic a intrat in mine.

După mine bara este spartă - voi ce ziceți ?

Este si deformata in locul unde ma lovit - are asigurarea la Astra

Link către comentariu

Aia parca e ca si cum nu ai avea asigurare. Imi pare rau.

Link către comentariu

Pfoaa :-( nimeni nu o sa inteleaga suferinta.. "e doar o bara, nici nu se vede"

Link către comentariu

Casco cu regres e sfant in aceasta situatie.

Bara daca e lovita pe muchii are de suferit.

Link către comentariu
hallucinogen

Aia parca e ca si cum nu ai avea asigurare. Imi pare rau.

Asa am auzit si eu - nu mi vine sa cred !!!!

Pfoaa :-( nimeni nu o sa inteleaga suferinta.. "e doar o bara, nici nu se vede"

Dacă comentează cineva asa mai bine se abține !

Deci numai pot de nervi - mi-a stricat ziua / luna am fumat un pachet de țigări

Cum bai nene bara si piese care nu aveau nici 10k am scos eu filmul de protecție după emblema de bluemotion :(((

Si el de colo - haide domne ca nu ai nimic :|

Se uita in telefon omul

Ma duc la poliție sa ii dea si amenda asta sa il învețe minte

Casco cu regres e sfant in aceasta situatie.

Bara daca e lovita pe muchii are de suferit.

Bara după mine este sparta clar ! Din păcate nu am mai făcut Casco la masina

Link către comentariu

Din pacate se vede de la o posta ca e sparta. :(

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!