Jump to content

Passat CC


hallucinogen

Postare recomandată

Nu sa blocat.

Parking Brake failure - check owners manual. In mers mi a dat eroarea. Autohold bineînțeles ca nu merge. Pot sa acționez frâna de mâna dar îmi apare martorul asta aprins + semnul exclamării in roșu care clipocește. Ce dracu o avea numai ea știe :(

Link către comentariu

Mai mult ca sigur așa este. Sper sa nu fie nimic costisitor

Link către comentariu

Nu te inteleg, ai bagat atatia bani , atatea schimbari si vrei sa o vinzi? Ce vrei sa iti iei?.

Link către comentariu

Este bătrâna :D vreau sa îmi iau ceva din 2012. Sa am banii in mâna si ceva peste si atunci o sa caut. Ce ? Nu știu deocamdată

Link către comentariu

Orice ai lua ia ceva cat mai dotat din start, retrofiturile ulterioare sunt prea scumpe si la urmatoare vanzare nu prea o sa intereseze mai pe nimeni, majoritatea se uita dupa pret si an.

Link către comentariu

Frumoasa masina :) spatele nou cu fate veche ! nu este ceva mai frumos! Am si eu unul din 2010, culoarea ca a ta ! o am de 5 luni si  am prima problema, furtunul de la rezervorul de Adblue face undeva scurt, marti am programare sa il schimbe + Filtre,ulei...si tot tacamul.

 

Spune-mi te rog ce soclu au becurile de la numar? vreau sa imi pun si eu pe Led.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Salut, la puddle lights cum ai montat ? a trebuit sa dai fata de usa jos ? sau doar plug and play la oglinda .. ? plus taiat acolo.. 

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
On 2/6/2016 at 7:14 PM, Zamoldac said:

Spotted azi in zona Unirii. :)

baga claxon data viitoare ;)

Link către comentariu
  • 5 months later...

Salut!

Am citit tot forumul. Felicitari pt mod-uri! 10+!

Pana la urma ce problema a fost cu frana de mana?

Link către comentariu
On 7/18/2016 at 1:52 PM, Andrei_72 said:

Salut!

Am citit tot forumul. Felicitari pt mod-uri! 10+!

Pana la urma ce problema a fost cu frana de mana?

Salut ! multumesc

Doar o mufa care nu mai facea contact cum trebuie - urcata pe elevator si dat cu spray de contact. 

Este ca noua - nu am mai avut probleme.

Toate bune

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Deosebita masina ! Sa te bucuri de ea , si nu stiu daca merita vanduta ... E prea frumoasa si tu stii exact ce masina e.

Link către comentariu

Nici eu nu m-as incumeta s-o dau la cat de frumoasa e... acum, tu stii mai bine :P

Link către comentariu
On 7/29/2016 at 9:28 AM, DaBotta said:

Deosebita masina ! Sa te bucuri de ea , si nu stiu daca merita vanduta ... E prea frumoasa si tu stii exact ce masina e.

Multumesc - in fiecare zi o conduc cu placere.

Chiar in seara asta pe bulevardul Unirii a oprit un echipaj de politie la semafor si tipul de la volan facand semn sa dau geamul jos m-a intrebat daca este masina de pe vwforum si de ce nu am reusit sa o vand pana acum ca arata asa de bine.

Zambind i-am raspuns ca da - si ca nu ma grabesc sa o dau.

On 7/29/2016 at 2:07 PM, stefz said:

Nici eu nu m-as incumeta s-o dau la cat de frumoasa e... acum, tu stii mai bine :P

Toate la timpul lor. 

1 luna o sa o conduca sotia - sunt pieton :( pana in Septembrie 

Link către comentariu
  • 1 month later...

@sergiu2091:))

Scoate fum - firar mama lui de soft. Nu stiu daca sa scot logo`urile de la revo sau sa le tin. Voi ce parere aveti ? :))

zilele astea ramane fara jante - o sa am liniste si pace. 

Doar cand este calcata pe coada - eram in drum spre alba iulia ? 

Salutari

Link către comentariu

Salut :) 

Eu zic ca fara orice logo e mai ok.... P.S. E doar parera mea 
Da, de la Unirii inspre Alba Iulia....eram in spatele tau :)  

Multi km inainte, fara fum !!!

Link către comentariu

Daca nu esti multumit de soft, de ce nu incerci alt soft, eu am la completechip , inca am dpf si sincer nu am simtit nici macar o regenerare de dpf de la resoftare, ceea ce inseamna ca softul este bine facut( nu dau fum in exces) nu incarca dpf-ul si km am peste 200 k. Am motorul de 140 cp fara nici o modificare si acum am 175 cp reali pe dyno...

Link către comentariu

Citeste mai in urma sa vezi ca el nu are doar un simplu soft stage 1, are turbina schimbata si dpf-ul eliminat, deci e normal sa mai dea cu fum. ;) 

Ai renuntat sa mai vinzi masina sau inca astepti norocosul cumparator care sa inteleaga tot ce ai facut la masina?

Link către comentariu

Daca citesti tu mai in urma o sa vezi ca nu prea a fost multumit de soft, si a avut mai multe modificari de soft pana sa aiba un soft  mutumitor, stiu ca nu mai are dpf... deaia am zis  caz ca nu e multumit de soft poate incerca alta firma... asa e fara dpf trebuie sa dea cu putin fum, dar daca e bine facut softul nu da mult.

Modificat de branevl
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!