Jump to content

BORA Variant TDI Automatic Rave Green


rudolf.s

Postare recomandată

Săptămâna viitoare as putea avea un client. Oricum ajung vineri seara la Arad. Poate am noroc și o dau.

Link către comentariu
  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rudolf.s

    300

  • Circoloco

    36

  • Muale

    34

  • JonDoe2

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

178 g/km ? Mi se pare foarte mult diferenta intre automat si manual. Si eu am tot 131 si la manual am 138 g/km si am platit taxa de 1000 euro.

In fine, succes sa o dai si o asteptam pe urmatoarea :d

Link către comentariu
  • 2 months later...

Nu am apucat inca sa scriu pe forum, dar masina nu mai este la mine. Am facut schimb cu un prieten pe un Golf V Goal 1.9 TDI din 2007 + diferenta din partea mea. Masina e in continuare pe numele meu (multumesc pe aceasta cale Guvernului Romaniei pentru Timbrul Verde) si daca o vedeti prin Timisoara sa stiti ca nu sunt eu in masina. :)

Masina "noua" va sta doar temporar la mine, pana gasesc un client dispus sa o ia si sa aibe grija de ea in continuare. Telul este tot ceva combi si automat. Probabil un Passat dar nu exclud nici un Golf 6 Variant. Imi place mult dimensiunea Golfurilor.

 

Acestea fiind spuse, se incheie o epoca si incep altele. Daca se considera, se poate inchide topicul dar raspund cu placere tuturor care mai au intrebari legate de masina sau modificari pe care le-am facut atat pe topic (daca nu se inchide) cat si pe mesaj privat.

 

Probabil Bora va fi din nou de vanzare peste un an, doi, cand noul proprietar va trece din nou la o masina mai noua. Daca va fi asa voi posta anuntul, poate o vrea cineva de pe forum.

 

Ultimele poze cu masina la mine:

post-2155-0-08505100-1420640076_thumb.jp

post-2155-0-66414100-1420640076_thumb.jp

post-2155-0-31128800-1420640123_thumb.jp

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!