Jump to content

Paravant (deflectoare de vant)


JDoe
 Share

Postare recomandată

Eu mi-am pus pentru ca fumez in masina si trebuie sa deschid geamul chiar daca ploua sau ninge.

Pe golful 3 am unele unguresti  (Szatuna -cred) si nu arata prea bine - sunt mari.  Pe golf 5 am unele mai mici (Heko) si arata ok.  Si daca mergi la drum lung  cu geamul deschis nu mai e asa curent in masina.

 

In concluzie, eu nu le-am pus  pentru  partea estetica ci pt. cea practica.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal.,

Daca ai posibilitate cumparale pe cele de la CLIMAIR .

Sunt peste HEKO sau SZATUNA .

Eu le-am avut pe ambele iar cele HEKO la 100 Km/H sau spart iar la cele SZATUNA  am probeme cu cel de la sofer .

Mai precis se misca in mers si nu se inchide geamul de fiecare data, fiind nevoit sa misc de paravant ca sa se inchida .

Ca sa nu mai zic ca am suficiente erori pe calculatorul de usa din aceasta cauza .

O seara buna .

Modificat de @DRI@N
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuze pt topicul deschis aici, am vazut ca fiecare marca are un topic pe tema asta. Rog un admin daca are timpul necesar sa faca o alipire la cel general.

 

b-66-six, Adrian, mersi mult de recomandari, o sa iau unele ClimAir, arata foarte bine pe sait.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...

Eu mi.am montat heko. Sunt ok doar ca sunt cam zgomotoase la viteze de peste 100km.h..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!