Jump to content

Audi A6 2010


benilika

Postare recomandată

  • Administrator

Revo da 310cp pe stage 1. Haideti sa depasim momentul

 

benilika, nu confunda aceasta arie cu una tehnica. Acest tip de discutii nu sunt agreate

Mersi

Link către comentariu

@msclemike sincer nu trebuie sa te conving pe tine :)

@dudu e aria în care eu îmi prezint mașina și am rugat un moderator dacă mă poate ajuta cu schimbarea detaliilor din profil... nu sa vorbit nimic tehnic... Am zis ca mașina are soft și are 320 cai acuma :) nimic tehnic ms oricum de hint

Link către comentariu
  • Administrator

Nu era vorba de asta... Ai postat un pomelnic cu erori/eroare citite cu vagcom care nu-și au locul aici - cea care a dus la discuția cu bujia.

Este arie de prezentare a mașinii, nu de rezolvare a eroilor apărute la scanare.

Cat privește cei 320 de cai, nu reprezinta importanta pentru noi ceilalți cifra exacta. Eu am spus doar ca Revo da 310 pe mașină asta, poate ai mers pe un soft mai agresiv.... Încă o data, nu reprezinta importanta valoarea (ma îndoiesc ca chiar si tu o știi exact) , dacă feelingul tău e ok, restul sunt detalii...

Link către comentariu
  • 1 year later...

salutare la toata lumea :)

Se poate inchide aceasta pagina .. :D masina sa vandut saptamana trecuta :)

Link către comentariu
2 hours ago, benilika said:

salutare la toata lumea :)

Se poate inchide aceasta pagina .. :D masina sa vandut saptamana trecuta :)

Ce urmeaza? :D 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!