Jump to content

Masinutza mea


danutz_mik
 Share

Postare recomandată

Sper sa va placa.. abia am intrat in posesia ei ... urmeaza o toba ... de vreo 12 mil ma costa in total .. inca ma chinui sa fac cadranele la bord... sa vad de cine dau sa mi le printeze si mie .. :D de lumini am vb la bord.... cauciucurile pe fatza stiu sunt najpa cu tot cu jante .. dar sunt de iarna ... cele pe spate.. sunt BBS si mai am 2 la fel :D de vara.. in rest .. 100 cp .... si .. va urez o zi buna !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut , faina masinutza , so porti sanatos ,in legatura cu cadranele din bord , desfa putin bordul, ai sa gasesti o folie verde , scoateo si pune in locul ei un colant de teflon, transparent e mai indicat

App cat ai dat pe bijuteria asta mik ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut , faina masinutza , so porti sanatos ,in legatura cu cadranele din bord , desfa putin bordul, ai sa gasesti o folie verde , scoateo si pune in locul ei un colant de teflon, transparent e mai indicat

App cat ai dat pe bijuteria asta mik ?

Pai ... f. mult .. dar a fost in 10 rate ;) si nu am simtzit .. ma rog actele le-am luat pe loc .. de la un prieten a fost luata masina .. ingrijita... tot , 6 mii 200 euro ... :o asta e mare pretzul dar .. imi doresc de mic un Golf 3 ... este SUPER !!

Modificat de danutz_mik
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de la un prieten a fost luata masina .. ingrijita... tot , 6 mii 200 euro ... :blink: asta e mare pretzul dar .. imi doresc de mic un Golf 3 ... este SUPER !!

Fain Golfu..si farurile :P

Pretzu poate e cam mare..da acu depinde an, km s.a.m.d

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fain Golfu..si farurile :P

Pretzu poate e cam mare..da acu depinde an, km s.a.m.d

Este din 1995 .. :( ce imi place ca .. el fata de alte variante... de 1.6i are 100 cp si nu 75 .. :P pleace !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!