Jump to content

Golf V 2.0TDI 16V


ICiceu28

Postare recomandată

Ma gandesc ca ai mers mai "turat" si ai bagat niste aditiv cum am vorbit atunci,sunt curios de valorile injectoarelor,sper ca le-ai facut poza inainte de acest drum.

Link către comentariu

Am luat un aditiv de la liqui moli si am bagat motorina de la OMV, Maxxmotion, fiind mai aditivata :) inca nu am reusit sa vad de valori, dar urmeaza :)

Link către comentariu
  • 1 month later...

Buna ziua! S-a lasat ceata peste acest topic! 

Asa cum am discutat cu voi in trecut, in sfarsit am reusit sa duc grila la un vopsitor ca sa o fac cum trebuie :) 

Am inceput prin a o smirghelui pana a devenit plasticul fin fin si pe urma aplicat Plastofix, vopsea si lac! :) Rezultatul mai jos! :)

post-128380-0-94278300-1442654244_thumb.

post-128380-0-43146300-1442654252_thumb.

post-128380-0-05823900-1442654278_thumb.

post-128380-0-06278100-1442654293_thumb.

Link către comentariu

Din unghiurile in care ai facut pozele cu ele instalate, arata bine. :)

 

Nu vreau sa imi inchipui ce inseamna praful pe ele si cat de (ne-)rezistente sunt la zgarieturi fine, dar per total, arata bine.

Link către comentariu

Arata super ok, sa ne tii la curent cu feedback cum se comporta in timp, poate fac si eu o miscare de genul pentru un 9N3 :)

 

Weekend fain si drumuri bune ;)

Modificat de ToniM
Link către comentariu

La zgarieturi rezista miraculos :) Oricum nu ma apuc sa imi bag unghiile in vopsea :)) 

Cu praful sta mai prost dar nu exagerat de prost :)) Sunt incantat de cum arata :) Pe viitor vreau sa imi iau grilele OEM Silver! :)

Link către comentariu

Salut. Foarte frumoasa mașina, cat mai multi km împreună :) Exact motorul acesta îl voiam și eu, pana sa îmi iau GT-ul buclucaș de 1.4TSI.

Link către comentariu

Multumesc frumos! Sa fie intr-un ceas bun!

Cat mai multi KM si tie cu bestia! :)

Link către comentariu

Mulțumesc, dar bestia e morman de fiare de 2 zile, e din păcate.. Ma reorienteze spre unul ca al tău :))

Link către comentariu

Cu drepturile de autor ale lui Mihai, bineinteles. :))

 

Sper ca nu te superi.

post-73223-0-72703000-1443280089_thumb.j

Modificat de 09LUK
Link către comentariu

Radem, glumim. Acum serios, ea a venit din fabrica cu BKD si ulterior i s-a pus BMM-ul?

 

Cand ai drum prin Cluj sa o vad si eu putin?

Modificat de 09LUK
Link către comentariu

Superba, felicitari pentru ea   :wub: (m-am indragostit si eu de ea :)) ) Cat mai multi km fara incidente :D

Link către comentariu

Multumesc frumos pentru laude! Te-ai indragostit, dar e a mea, nu o dau la nimeni :)))

 

Sa fie cat mai multi km petrecuti impreuna fara probleme! :D

Link către comentariu
  • 2 months later...

Buna seara. Nu am mai scris de ceva vreme pe aici :)

I-am tras un nou look: Skyline :)

post-128380-14500336780555_thumb.jpg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Buna ziua! Am reusit sa ii iau si o buza de Edition 30 AM la aurita mea! :)

Urmeaza eleronul de GTI si pragurile!

Vreau sa vopsesc etrierii verde lime si sa ii pun jante de audi, pe 16 momentan pana cumparam pe 17!

Am dat comanda si la anvelope de vara Nankang NS-2, trebuie sa imi ajunga din Germania! :)

rsz_1455486067763.jpg

rsz_20160211_132541.jpg

51SR38peulL._SX300_.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!