Jump to content

Golf V 2.0TDI 16V


ICiceu28

Postare recomandată

Transparent lucios sau...? Recomanzi o marcă anume?

Modificat de ICiceu28
Link către comentariu

Hristos A Inviat!

 

Salut,

Am o intrebare pentru voi, negasind pe forum am zis sa intreb aici :) Maine merg la Autoworld Cluj cu un prieten sa primim codul PIN pt un MFD2, pe care vreau sa il cumpar :) Ideea e ca am facut o proba dar in spate, mufa aceea mai galbena cumva la masina mea are 3 denivelari nu 2 cum are mufa mfd2-ului :) Pot sa o tai cu un cuter? Banuiesc ca nu afecteazza cu nimic :) Multumesc anticipat! 

post-128380-0-19217100-1428913517_thumb.

Modificat de ICiceu28
Link către comentariu

La 200 de lei? Perfect functional, fara defecte optice si tehnice, l-am probat, e perfect. Nu am nevoie de altceva mai nou sau profi... Oricum in toamna cred ca fac un swap la un mk6...

Link către comentariu

Oare la reprezentanta VW, respectiv Autoworld Cluj, trebuie platit pentru aflarea codului PIN a navigatiei? :)

Link către comentariu

Trebuie sa ai neaparat talonul masinii de pe care a fost demontat aparatul si mi se pare ca ti se percepe si o taxa, dar nu mai stiu de cat este, pana in 50 lei parca.

Link către comentariu

Am sa merg maine sa vad cat e. Daca e mai mult de 50 de lei merg la careva sa il decodeze...

Link către comentariu

200 de lei a fost totul. Am stiut pe cineva la Autoworld Cluj si a fost gratis aflarea PIN-ului. In mod normal e 40 de Lei. Navigatia merge dar nu sunt harti pt Romania. Si masina a avut inainte navigatie si am si mufa de GPS :)

Link către comentariu

1.poti sa te gandesti sa redimensionezi pozele(daca vrei)? e chiar urat si enervant sa se deschida atat de mari.Fara sa te superi,dar daca tot le faci e bine sa le si micsorezi sa ne uitam cu usurinta la ele.

2.ce are sigla? are niste pete negre pe ea?

3.difuzorul este bagat mai inauntru in partea stanga langa evacuare decat in partea dreapta,este aftermarket?

 

p.s multumesc,am uitat sa mentionez!

Modificat de popalin90
Link către comentariu

1. Imi cer scuze am postat direct de pe tapatalk.

2. Sigla incepe să se decojească. Trebuie sa o schimb in viitor

3. Este OEM, cred că din cauza pozitiei exista aceasta iluzie :)

Link către comentariu

Sigla gasesti la dezmembrari mai ieftina,daca nu cumva este ieftina noua:D si da cred ca ai dreptate cu iluzia:D

Link către comentariu

Trebuie sa caut :) momentan cand am putin timp liber vreau sa colantez partea din mijlocul fustei. Am folia, urmeaza doar sa am putin timp si CHEF :))

Link către comentariu

adica difuzorul? daca da,o sa-i stea bine pe negru lucios:D asa presupun ca vrei:D poate chiar o sa mearga o sigla neagra si ai putea sa incerci sa o colantezi si pe ea.

Link către comentariu

Da, difuzorul :) pai neagra lucioasa e folia! Sigla asa o las, nu o colantez :) 

Link către comentariu

Caut ceva mufă mamă la mamă, jack de 3,5mm care să arate ca și in poza atașată. Vreau sa imi trag auxiliar din MFD. Cablul auxiliar l-am comandat de pe ebay.

Am cumparat si un adaptor Jack la USB 2.0, desi nu cred ca ma ajută la ceva... La ce bani a fost, e chilipir.

post-128380-14291343121515_thumb.jpg

post-128380-14291343252934_thumb.jpg

post-128380-14291343321145_thumb.jpg

Modificat de ICiceu28
Link către comentariu

Nu te inseli! Chiar deloc :)) am citit prea tarziu despre el. Is in paguba de cativa leuți...

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!