Jump to content

Golf V 2.0TDI 16V


ICiceu28

Postare recomandată

Cum vremea e superba afara, la Cluj, am reusit sa dau un polish la faruri + un detailing interior amanunțit. Duminica frumoasa sa aveti!

post-128380-14131030216398_thumb.jpg

Link către comentariu

Buna ziua. Sper sa nu se considere reclama dar vreau sa imi postez linkul catre pagina de facebook a masinii. Linkul este http://www.facebook.com/iciceuGT . V-as fii recunoscator daca m-ati ajuta cu cate un like. Multumesc anticipat

 

Weekendul acesta o sa fim prezenti la Transylvania Drag Racing :)

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Buna seara. Cum am scris prin posturile anterioare, capacul din fusta spate. Azi mi-a ajuns capacul nou de la reprezentanta VW Cluj. Cost total: 30,21 Lei. Ideea e ca, capacul e negru, urmeaza sa il duc la vopsit. O intrebare intrrebatoaree. Am totr cautat si intrebat dar fara raspuns... Golf 5 are lampi LED OEM pt nr. de inmatriculare? Daca NU, ce lampi imi recomandati? Pot sa scot eroarea de bec ars din vag com? :) imi cer scuze, dar nicaieri nu am gasit raspunsuri :)

Link către comentariu

eu stiu ca sunt OEM led, si-a luat un amic si a pus pe golf dar stiu ca l-au ajuns undeva la 70 euro ambele ... concluzia-> lumineaza la fel ca si niste leduri cu canbus, poate sunt mai rezistente .,,,

 

LE: http://www.ebay.com/itm/Original-VW-OEM-LED-License-plate-Lighting-SET-VW-Golf-Jetta-5-V-MK5-/130694646378

Modificat de davides
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ok. eu am deja pe masina luate de la un coleg de pe forum din bucuresti si n-am avut o experienta prea placuta. D asta te intrebam. Sper sa nu ai probleme cu ele. :icon_thumleft:

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

La primavara. Este vreme. Oricum is indecis. Vreau sa colantez parta aia din fustă :)

Modificat de iciceu92
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!