Jump to content

Carte tehnica Skoda Fabia


likudio
 Share

Postare recomandată

Cine poate sa-mi dea vreo carte tehnica pt Skoda Fabia 1.4 MPI 2003, ca nu mai am... As vrea sa stiu cam la cat timp tre' sa fac schimbul de ulei, detalii, etc (semnele de la computerul de bord)... adica daca are cineva cartea scanata sau detalii... etc. Ms mult.Sal

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu. Xeroxata prin amabilitatea lui horgarban. Pot sa o aduc maine la intalnirea saptamanala.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu. Xeroxata prin amabilitatea lui horgarban. Pot sa o aduc maine la intalnirea saptamanala.

As vrea daca pot sa intru si eu in posesia cartii tehnice pentru Skoda Fabia, care ziceai ca o ai xeroxata, deoarece eu nu o mai am din pacate. Eventual sa-ti dau adresa mea, si daca ai fi amabil, sa mi-o xeroxezi sa mi-o pui si o platesc la rambus sau ceva de genul, si sa imi spui cat ma costa. Daca nu ai tu cum sa o scanezi sa mi-o trimiti pe mail. Astept raspunsul tau, la likudio@gmail.com sau daca nu eventual da-mi un PM aici pe forum. Am foarte mare nevoie de ea. Astept sa-mi raspunzi si sa vedem cum facem, daca vrei. Mersi Mult. Likudio :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu manualul de Fabia in limba romana. Pentru cei din Iasi...daca au nevoie. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cartea este aceiasi pentru toate modelele. Poti sa o iei de la orice Fabie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!