Jump to content

Volkswagen Passat 3C


illusions

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

Salut. Arata excelent masina ta :D Imi place mult. Poti te rog sa imi spui de unde ti-ai luat tips-urile de la evacuare? As vrea si eu sa imi comand :D 

Link către comentariu
  • 1 month later...

Mi-ai putea spune ce fac fiecare in parte?fara esp si autohold care sunt clare...

Link către comentariu

P - senzorii de parcare, resp pla.

TMPS - senzorii presiune roti.

DCC - reglare suspensie.

sunshade - perdeluta electrica luneta.

Link către comentariu

Reglare suspensie?cum funcționează? Cum se instalează butonul?ce implica?

Link către comentariu

Nu regleaza inaltimea, ci doar duritatea.

Link către comentariu

Reglare suspensie?cum funcționează? Cum se instalează butonul?ce implica?

Implica schimbarea amortizoarelor (probabil si a arcurilor) cu unele magnetice .

Facut instalatie electrica pentru ele .

ETC .

Concluzia mea este ca mai bine faci alt ceva cu 1000 Euro (poate chiar mai mult) .

Link către comentariu

Si tu ți-ai făcut modificarea asta?dau doar ai pus butonul ca sa fie acolo?

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
mihai ploiesti

Foarte frumos. Ai cumva codurile de la butoanele stanga si dreapta de jos care sunt pe rama de la schimbator? multumesc.

Link către comentariu

PLA - 3C0 927 120 REH

sunshade - 3C0 959 563 A REH

Link către comentariu
mihai ploiesti

Multumesc din suflet. Te mai deranjez cu o intrebare. Cumva ele vin cu led in interior si de unde ai luat alimentarea?

Link către comentariu

De la bricheta.. sau poti lua de la celelalte butoane, dar nu am vrut sa risc..

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Prefer să dau 1000 de euro pe Asigurare și impozit și dorm liniștit

Link către comentariu

Prefer să dau 1000 de euro pe Asigurare și impozit și dorm liniștit

N-are nici o treaba cati bani dai tu pe asigurare si impozit :)) Nu are nici o legatura rasismul in cazul meu. Mai ales ca masina era in subteran privat la -2.

Ce s-a intamplat? Ala e acid?

Nu stiu. Substanta folosita era o mazga roz, dar si-a facut treaba ca un acid.. mancand vopseaua pana la tabla. Ciudat este faptul ca aceasta substanta a afectat plastice gen stopurile de pe spate si eleronul, dar nu si cromul de pe grila din fata sau prelungirile de bara fata si spate.

Link către comentariu

Eu stau si ma gandesc ca prostul, cat de nenorocit sa fii sa mutilezi o bijuterie de masina, cat sa te duca prostia si invidia? Si daca are cineva ceva cu tine, unul sanatos la cap nu face asa ceva, regleaza situatia personal, ce vina are masina?

Link către comentariu

Exact asa o gandesc si eu. Ai ceva cu mine vino si spune-mi.. Parerea mea este ca e doar invidia. In general sunt in relatii bune cu toti. Dar sti cum e, te arde exact ala care in fata iti zambeste.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!