Jump to content

VW GOLF 4 AUTOMAT


TGBabanu

Postare recomandată

Mda, doar ca eu ma gandeam sa le am si pe timpul noptii, dar la intensitate redusa.

Daca nu gasesc nici o solutie de reducere a intensitatii o sa le pun buton separat. Acum sunt legate pe contact

Link către comentariu
  • 2 months later...

Emblema spate luminoasa. Sa vedem cat tine, avand in vedere ca e China. :)post-128209-0-61514200-1407370487_thumb.post-128209-0-64151500-1407370500_thumb.

Link către comentariu
  • 5 months later...

Din fericire masina nu are nici o problema. Ce-i drept, am facut doar 7300 km cu ea de cand am luat-o. Deh, masina de servici. :icon_cheesygrin:
I-am pus pilot automat, care functioneaza perfect, Am vb deja cu Florin de pe Forum sa imi caute si maxidot-ul si maneta pt computer de bord.

In curand trebuie sa ii fac schimbul de ulei si filtre chiar daca nu am facut nr de km.

Filtrele de aer si polen le-am schimbat la 6 luni, pt ca erau foarte prafuite si oricum nu au costat vreo avere.

In rest....sa ne auzim sanatosi !

Link către comentariu
  • 8 months later...

Am ajuns la 177.000 km. In doi ani am facut 15.000 km.

?!?! :huh: :huh:

Acum imi dau seama ca e f putin, dar bine. :D 

Probleme : ABSOLUT nici una.

In rest, sa auzim numai de bine!

Link către comentariu

altfel spus, ai dat banii degeaba pe instalatia de gaz.

Modificat de mad_kat
Link către comentariu

Nu chiar.  Banii pe instalatie au fost amortizati dupa 7-8.000 km.

Ca la scurt timp dupa ce am pus instalatia GPL, am beneficiat de masina de serviciu, e altceva. Nu puteam sa prezic asta, asa ca am luat decizia, atunci, sa ii pun instalatie GPL.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!