Jump to content

Golf Mk6


glockk

Postare recomandată

In mod normal Denver nu sunt gri inchis decat daca au fost revopsite.

Un contrast de exceptie ramane la Seattle shadow.

Link către comentariu

Din pacate se intampla sa existe tot felu de persoane , si risti sa iti gasesti masina in parcare cu un stop spart post-93898-14262343451249_thumb.jpg

Link către comentariu

Inchipuie-ti daca aveai stopuri led..pff

Mai exista si astfel de animale. Cel mai probabil a dat cu cheia

Link către comentariu

Era stearsa si bara ..adica a incercat sa intre langa mine si ma atins..dar pe bara am frecat cu un șervețel umed si sa luat .

Link către comentariu

Se si vede putin, oricum daca era cineva rau intentionat era mai pe mijloc si mai mare gaura.

Oricum si daca zgaria mai mult bara si nu atingea stopul cam tot atata paguba facea.

Acum ai un motiv sa le schimbi cu leduri :)

Link către comentariu

La asta m-am gandit eu ..da o sa o rezolv pe casco din "fericire" e stopul care lua apa . Deci tot trebuia schimbat , singura problema e ca nu doream sa il schimb acum mai voiam sa astept ..

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Intre timp am avut restricționat dreptul de a posta , nu am mari noutăți decat ca o sa renunt la xenon , mi-au venit si becuri si centrala .post-93898-14278147891887_thumb.jpg

post-93898-14278148003104_thumb.jpg

Link către comentariu

Mai mult ca sigur , dar nici nu imi mai permit sa tin xenonul , nu vreau sa se arda si centrala asta .

Link către comentariu

Esti mai putin norocos, eu am probabil centrala mai veche, ca nu am nicio problema de 4 ani, iar acum am xenon analog, nici macar digital (sa nu mai vorbim de can-bus etc.)

 

Cat ai dat pe centrala? Noua sau SH?

Link către comentariu

A primit farurile de la mine , si centrala ulterior tot de la mine (eu trecand la xenon oem).

Eu cu centrala aia nu am avut probleme in aceeasi combinatie, dar e posibil sa fi avut noroc chior.

Link către comentariu

cred ca mai conteaza si altceva, in afara de centrala, dar daca a patit-o, e mai bine sa nu riste ;)

 

eu personal, ma voi potoli, probabil, cand voi pati la fel :)

Link către comentariu

Stai, ti-ai luat alta centrala, nu? Cu cat? Ca ma gandesc ca era mult mai simplu sa iei una care suporta xenon...

Link către comentariu

Si ce rezolvam daca luam una care suporta xenon ? Banuiesc ca xenonul fiind after market , tot putea sa se arda .

Link către comentariu

@rave nu nu , am alte prioritati cum ar fi jante , o sa merg o perioada cu halogen vedem ce si cum si dupa daca gasesc o oferta buna poate o sa trec la xenon OEM

 

@tuchbr  tot in parcare ? La tine e mult mai rau , eu docamdata l-am lasat asa pentru ca nu am avut timp sa ajung pe la constatare si sincer mai am o zgarietura pe bara , si ma gandesc daca sa le rezolv pe amandoua sau doar stopul . Tu ai casco ?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!