Jump to content

Golf Mk6


glockk

Postare recomandată

Ai luat lampi "OEM" de numar si nu anuleaza becu ars:))?sau ai glumit ca sunt OEM?

Link către comentariu

Lampile LED OEM chiar dau eroare de bec ars pentru ca masonile pe care ele vin din fabrica au un alt BCM care se poate coda cu lampi LED la numar, astea normale nu.

Link către comentariu

Au aceeasi mufa dar dau eroare fara anulatoare .

@mike In legatura cu scaunele prefer alcantara încălzite iar la spate ce ai prefera la spate ?

Link către comentariu

R-line, no? :))

Care merge foarte bine cu niste jante de cel putin 8 si cu ET <50, altfel nu umple bara suficient vazuta din spate.

DSC_0011.jpg

Ar arata fioros si asa. Neglijand rotile iesite

vw-mk6-golf-hydraulics-010.jpg

Link către comentariu

Ai incercat sa rezolvi asa? Dezactivezi bit 6

 

Stiu ca mai era o setare undeva...ceva cu PWM (pulse modulation) pentru LED-uri la numarul de inmatriculare...

post-111406-0-06269000-1424948768_thumb.

post-111406-0-04016500-1424948992_thumb.

Link către comentariu

Alea arata a replici chinezesti(posibil sa ma insel din cauza pozelor).

Asa arata in realitate ale tale:

http://www.ebay.com/itm/Original-VW-OEM-LED-License-plate-Lighting-SET-VW-Golf-6-VI-MK6-/200758190835

?

@duku Cele OEM dau eroare daca nu suporta/nu este codata centrala corespunzator.

La g6 doar centralele de R stiu de leduri la nr.

Modificat de TDR
Link către comentariu

@The_Ego prima da e superba , a doua nu ..mai ales difuzorul ala carbon..

@l ffocus l nu am vag com ..si nici nu ma pricep la asa ceva .

@TDR da si eu tind sa cred ca sunt replici ..dar am pus pe masina intr-o seara sa vad si se vad foarte bine . Cat despre fiabilitate , ramane de vazut.

Link către comentariu

Totul e sa nu se vada prea bine/puternic, unele sunt prea puternice si parca nu mi-as dori sa atraga prea tare atentia asupra nr.

Eu le-am luat pt ca mi s-a parut ca se pupa mai bine mai albe cu ledurile de pe stopuri, dar nu am dorit intensitate mai mare ca altfel luam direct dectane.

Cat ai dat pe ele?

Oricum, sa le stapanesti cu placere!

Link către comentariu

Se vad foarte bine , eu inainte de astea mi-am cumparat de alea cu 18 leduri si le-am vandut dupa 5 zile , se vedeau foarte puternic pentru gustul meu ,astea sunt chiar finute bat ca cele OEM . Si ca bani a fost foarte ok undeva la 100 Ron dar ai de asteptat , cam 25 de zile.

Uite astea am avut inainte .

attachment=475675:ImageUploadedByTapatalk1424967306.096013.jpg]

post-93898-14249673057623_thumb.jpg

Link către comentariu

As dori si eu o parere , voi ce jante a-ti alege daca a-ți fi in locul meu ,care credeți ca ar da mai bine pe masina mea

post-93898-14259419480733_thumb.jpg

Sau

post-93898-14259419854648_thumb.jpg

Modificat de glockk
Link către comentariu

Seattle clar!

 

LE: Ce categorici suntem ! :))

Modificat de redeye
Link către comentariu

Sper sa ajung la un comun acord cu vânzătorul si sa le iau si mie mi se pare f frumoase , dar la cele de gti imi placea contrastul dintre masina mea alba si ele gri inchis .

Modificat de glockk
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!