Jump to content

Volan piele


varul maftei
 Share

Postare recomandată

Sincer nu ma deranjeaza imbinarea de sus, ce ma interesa era ca se simte bine la atingere si pielea sa fie de buna calitate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fara suparare, insa mi se pare urat... E ca husele alea din burete rosu cu negru, insa arata un pic mai bine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am imbracat volanul la tipul din Craiova intradevar este scump dar si calitatea este suparioara din toate puntele de vedere , una peste alta sunt foarte multumit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fara suparare, insa mi se pare urat... E ca husele alea din burete rosu cu negru, insa arata un pic mai bine...

Pentru volane incercati aici:http://extaauto.gapo.ro/detaliu_album/8095-3TFRRUASJ222WJL/

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru volane incercati aici:http://extaauto.gapo.ro/detaliu_album/8095-3TFRRUASJ222WJL/

Ce prețuri au?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

250 RON. Sau cel putin asta a fost pretul oferit mie pe mail.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

300ron la exta auto, asta acum 5 luni. Foarte multumit de cum a iesit, cum se simte si cum se mentine.

Modificat de medley
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...
300ron la exta auto, asta acum 5 luni. Foarte multumit de cum a iesit, cum se simte si cum se mentine.

unde e asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Bucuresti, am vazut o dugheana (Reparatii Blanarie - cam asa ceva) pe strada Agricultori, langa PromotorInternational.

Scrie in vitrina ca imbraca volane si confectioneaza mansoane din piele. Nu stiu amanunte, nu stiu cum lucreaza, doar vad

dugheana asta cand trec cu masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare,

De cateva zile sunt si eu posesorul unui volan de Golf 4 imbracat in piele de baietii de la EXTA. M-a costat 250 lei, iar rezultatul il puteti vedea in pozele de mai jos.

@ReiMNs - Str. Recrutului, undeva in zona 13 septembrie / Antiaeriana

post-38570-1266263707_thumb.jpg

post-38570-1266263712_thumb.jpg

post-38570-1266263720_thumb.jpg

post-38570-1266263800_thumb.jpg

post-38570-1266263707_thumb.jpg

post-38570-1266263712_thumb.jpg

post-38570-1266263720_thumb.jpg

post-38570-1266263800_thumb.jpg

Modificat de Liviu D
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Ce fabrica, asta se cheama arta ! Sunt meseriasi dupa cate se vede in poze.

O adresa mai detaliata, asa de gasit cu gps-ul, se poate ? Pentru nebucurestean :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc mult ! Saptamana viitoare sper sa trec pe acolo. Mi-a placut foarte mult pielea perforata cu toate ca nu prea este practica. Depinde ce fel de piele recomanda meseriasi ca fiind mai durabila la decolorare, 'om vedea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut.

As vrea sa stiu daca se poate schimba un volan simplu(piele) cu unul care are comenzi audio,etc. pe el

si daca ar fi functional?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut eu l-am imbracat la un flacau in Turda.Nici n-am stat fara masina ca are volan de g4 gata imbracat si numai l-am pus pe al lui si l-am dat pe al meu la schimb

post-16048-1271243635_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Saptamana viitoare sper sa trec pe acolo.

Da-le un telefon inainte. Mi se parea un pret acceptabil 250 de lei, insa am sunat, si pretul facut pe loc a fost de 350 lei...

Nu prea fac eu afirmatii de genul asta, insa e treaba tipic romaneasca. Nu pot sa cred ca a crescut atat de mult pretul materialelor...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

SALUT. In brasov stie cineva unde se pot imbraca volane in piele. As fi interesat si eu .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut eu l-am imbracat la un flacau in Turda.Nici n-am stat fara masina ca are volan de g4 gata imbracat si numai l-am pus pe al lui si l-am dat pe al meu la schimb

pret?

programare?

detalii?

thanx

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna! Daca ai volan cu patru spite are unul facut si poti sa-i dai volanul tau la schimb, pret 200 lei + 100lei garantia pana aduci volanul tau.

Asta ca sa nu stai tu fara volan 2-3 zile.

am revenit si cu poze

post-16048-1271269489_thumb.jpg

post-16048-1271269550_thumb.jpg

post-16048-1271269575_thumb.jpg

Modificat de dudu
Rog foloseste functia Quote intr-un mod adecvat. Mersi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut !

Stie cineva daca in Constanta e cineva care imbraca volane in piele ? , eventual ceva adrese, numere de telefon !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da-le un telefon inainte. Mi se parea un pret acceptabil 250 de lei, insa am sunat, si pretul facut pe loc a fost de 350 lei...

Nu prea fac eu afirmatii de genul asta, insa e treaba tipic romaneasca. Nu pot sa cred ca a crescut atat de mult pretul materialelor...

Din cate stiu eu, 350 lei e pretul daca nu exista deja sablon pentru volan.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru cei care si-au imbracat volanul in piele cat a durat imbracatul volanului?...am vorbit azi cu o firma si mi-au zis circa 8-9 ore ... mi se pare cam mult timp...mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

La mine toate operatia (volan, schimbator, frana de mana si cotiera) a durat in jur de 5 ore. Pozele le poti vedea in postul #260.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi Liviu, mai astept un pic din lipsa de bani si poate mai evolueaza si baietii cu timpul :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!