Jump to content

Audi A3 Sportback 2.0TFSI


golfix

Postare recomandată

Sunt multumit,am versiunea cu arc albastru,care nu este la fel de dura precum cele cu arc rosu,este cam cu +30% mai dura  fata de amortizoarele stock cu arcuri eibach pro kit.

 

Am avut ceva probleme cu rubbing-ul. A trebuit sa anulez suruburile la aripile pe fata,cele de la contraaripa,asa cum e acum nu imi atinge

 

O sa revin cu impresii mai multe in timp...dupa ce rulez ceva km cu ele :)

post-8814-0-16936200-1395067728_thumb.jp

Link către comentariu

Masina a intrat la vopsit,in urma unor zgarieturi aparute in aceasta iarna!!! Din pacate dureaza aprox 2 sapt pana e gata:(

Link către comentariu

bara fata,toate usile,ambele praguri si o aripa spate

Link către comentariu

Mai bine o bagai la revopsire integrala, vopsesti mai mult de jumatate din masina..

Link către comentariu

Nu este nevoie,bara spate a fost vopsita in iarna,iar celelalte nu sunt matuite,nu or sa fie diferente,plus ca se da polish si pe celelalte repere

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Pana la urma s-au vopsit toate elementele de jur imprejur,mai putin capota,haionul si bara.

 

Si astazi mi-am facut putin de treaba,pe ornamentul stalpului de pe partea stanga,se exfoliase vopseaua si l-am reconditionat.

 

Urmeaza zilele urmatoare sa ii montez tempomat,sa ii fac geometria si sa ii dau o ceara solida pentru luciu.

post-8814-0-96726800-1396201535_thumb.jp

post-8814-0-61378700-1396201551_thumb.jp

post-8814-0-63290200-1396201561_thumb.jp

post-8814-0-05358900-1396201575_thumb.jp

post-8814-0-88916400-1396201583_thumb.jp

Modificat de golfix
Link către comentariu

la asta ma gandeam zilele trecute,si am urmarit cateva poze cu A3-uri cu grila neagra. Si emblema si grila,sau doar grila?

Link către comentariu

Se vede bine,eu ma gandeam sa fac emblema,grila cromata,si ornamentele de la proiectoare in negru lucios+lac

Link către comentariu

o Poza cu grila neagra pe culoarea mea,si inca o poza cu zambilica mea :))

post-8814-0-52278800-1396455907_thumb.jp

post-8814-0-60773700-1396455915_thumb.jp

Link către comentariu

din ce am inteles,este foarte greu de demontat,am asa o lene sa dau bara jos :))

Link către comentariu

Emblema nu o vopsi ca arata de parca lipseste de acolo. In schimb vopseste atat ornamentul cromat cat si grila in negru lucios.

Link către comentariu

A low biatch si jantele arata surprinzator de mari :D. Nu de alta, dar am mai vazut Allegerita de 18 si datorita buzei pareau mai micute, insa faptul ca e coborata anuleaza acest aspect.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!