Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Nu mai vine nici o bara de GTD ( doar printr-o minune daca prind una la pret foarte bun in momentul cand voi ajunge la senzorii de parcare ).

Estetic vorbind pentru mine e indeajuns.

Finalizez cu xenonul OEM si mai vedem ce urmeaza ... dar ca idee , sunt foarte multumit de cum arata masina overall in momentul de fata ( incluzand ledurile de la numarul de inmatriculare - poate daca se ard sa ma gandesc la unele OEM :) )

:P

Link către comentariu

Jegoasa e la spalat :)
post-3744-0-74418000-1423763640_thumb.jp
Aproape gata :)
post-3744-0-96362100-1423763640_thumb.jp
Oricat nu vreau sa recunosc......trebuie o bara spate de gtd.... :)

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

primul "L" nu cred ca e decisiv (cred ca nu conteaza), e bine de stiut ca nu sunt singurul cu culoare "cameleon" pe Golf6 aici pe forum ;)

Link către comentariu

E foarte grea culoarea asta de nimerit daca ai de facut o retusare....asta ar fi singura problema ... in schimb e o culoare fabuloasa "anti-jeg" :)

Link către comentariu

Din contra, eu nu am avut probleme, am facut 3-4 retusuri pana acum, cu spray-uri facute in targ in Vitan... Chiar mi se pare ca se potriveste mai bine decat un gri normal, datorita tentelor diferite in lumina

Link către comentariu

Culoarea este spectaculoasa in realitate, nu are legatura cu pozele. Chiar i am zis lui  ShadoWzZ cand ne-am intalnit

Link către comentariu

Shadowzz ai faruri oem sau am? Ca eu am faruri normale si ma bate gandul sa iau unele am cu led

Link către comentariu

Stai sa le pun eu pe ale mele....sa vezi ce va dau cu "flashu" la amandoi.  :D

Macar la avatar am OEM :))

Modificat de Stefan_dvv
Link către comentariu
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!