Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Din ce imi dau seama sunt led-uri in usa. Arata foarte bine si chiar te scutesc in a calca in vreo balta :))

Link către comentariu

Vreau neaparat si puddle lights in oglinzi !! :)

Mulam Ego ... din ca am citit pe topicul tau parca si tu ai asemenea lampi in usi :)

Link către comentariu

Nu stiam ca i-ai si facut topic !
Iti zic si aici sa o stapanesti sanatos si hai cu farurile sus ! :)

Link către comentariu

Arata bestial. Pentru mine a fot chinul dracului cu mufa de la un far. In rest arata bine si dau fff bine. Acum mai trebuie reglate mecanic pentru ca imi par ca la setarea cea mai joasa bat cam sus. Cand ajung acasa pun si poze cu ele montate complet. Arata grav tare :)

In prima instanta imi dadeau eroare de bec ars pe faza lunga. Dar asta pentru ca nu bagasem bine mufa de la far. A mai fost greu pana am dibuit cum sa montez si sa prind xenonul in far....dar inginer fiind am reusit :)

post-3744-13830695929295_thumb.jpg

post-3744-13830696069409_thumb.jpg

Link către comentariu

Asta a fost ai motivul pentru care le-am cumparat :) stai sa le vezi aprinse si cu folia de protectie data jos :)

Link către comentariu

Te-ai miscat repede :D.

Arata foarte bine si sper ca vizibilitatea e mult imbunatatita !

Sent from my ApfelPhone

Link către comentariu

Pozele nu fac dreptate farurilor. Mai ales cu faza scurta aprins.... nu este nici pe departe deranjant cum pare in poze , e bine focalizata lumina si nu orbeste pe nimeni.

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Si cu ele pe timp de zi :D  :icon_thumleft:

Foarte frumos! S-a imbunatatit total si aspectul si iluminatul noaptea :D

Si eu am trecut prin aceiasi etapa si-ti inteleg bucuria :lol:

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!