Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Nu am considerat necesar sa pun si pe fata. Nu am avut niciodata sentimentul de nesiguranta cu botul masinii, dar cu spatele mai cobor din cand in cand sa vad ce distanta e pana la masina din spate.....

Am uitat sa mentionez ca tot montajul a fost facut de catre Al Bundy. Multumesc pe aceasta cale.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Hopa!  a venit mosu asa devreme? :D  

Arata bine schimbatorul ala! :)   Vreau si eu...dar in 5 trepte!  :lol:

Link către comentariu

eeee, alta viata. acum ai pachet OEM complet :)

ce mai urmeaza....GTI kit? :))

Link către comentariu

Doar daca vreau sa vad cum e sa dormi in masina cateva zile, ca schimba broasca la usi in ritmul asta :)))

Link către comentariu

am inteles, vad ca e doar la cel de ceata, la celalalt nu vad, de asta am intrebat mai mult... asa au venit, cu leduri, nu sunt becuri acolo?

si inca o intrebare, sa nu poluez celalalt topic, am un coleg de la servici interesat... stopul mare, din stanga, e zgariat in partea de sus si pe muchie si langa? cel putin asa apare in poze... poti pune aici o poza mai sugestiva? merci

 

post-3263-0-55309600-1446368480_thumb.jp

Link către comentariu

Salut. E posibil sa fie led doar pe ceata si bec normal pe mars arrier. Sincer nu stiu, nu am umblat acolo si nici la semnalizari. Au venit complet echipate si nu am avut nici o problema pana acum. Realmente au mers perfect. Singurul motiv pentru care le-am schimbat e ca am gasit o oferta buna la OEM.

In legatura cu chestia din imagine. M-a mai intrebat cineva si am luat o carpa si am sters bine. Pare sa fie ceva de la turnare dar sub nici o forma cum apare in poza. Nu e nimic crapat/spart samd.

Dupa ce am insistat putin in zona aceea

post-3744-14463693919212_thumb.jpeg

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Multumesc ShadoWzZ ,

 

Iti multumesc ca ma astepti ,, un piculet' . 

 

Astept cu nerabdare sa le vad pe masina.

 

 

Cu stima,

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Si ultimele piese din puzzle au venit.

Dungile rosii intentionez sa le vopsesc negru lucios , ca si restul grilei.

Cat despre emblema GTI , va fi inlocuita de emblema TSI.

post-3744-0-88222400-1449568917_thumb.jp

Link către comentariu
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!