Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Ne apropiem de adevar incet incet :) post-3744-14371563901076_thumb.jpgpost-3744-1437156401383_thumb.jpg

PS : farurile oem bixenon fara drl sunt la vanzare. Impecabile , infoliate fara sgaraieturi sau urechi rupte.

Link către comentariu

E vreo superoferta pe undeva de ati schimbat si tu si Razvan cu drl led? :))

Link către comentariu

daca mai schimb si eu...chiar ca e undeva la oferta :)) La ce bafta am, nu m-ar mira sa gasesc vreun chilipir [emoji2]

Modificat de Stefan.DFS
Link către comentariu

Nu e fain cu drl led....e cah...nu pune :)

Stefane astia din grupul din care faci parte nu iti dau pace...tot ridica staheta cu retrofiturile...razvan mai are de pus un v8 si e alta masina.....poate sa puna emblema lui ca a modificat-o mai mult de 50% :)))

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

Stefan, alt intercooler + turbina si treaba e gata. Poti pune emblema de V8 Diesel. Nu o sa se mai uite nimeni ca nu ai led-uri pe fata. O sa zica de ce nu ai led-uri la stopuri :))

Link către comentariu

Auzi....nu il invata la prostii :))

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu

e mai fain fara leduri, ce atata instalatie de craciun :)))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

mai lipsea un Golf 4 si era pachet complet :)

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

arata bine, treaba de calitate :) acu este safe! :D

Modificat de Stefan.DFS
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Arata super bine masina, sa o stapanesti sanatos. Am si eu acelasi model, aceeasi culoare si am de gand sa incep sa bag niste bani in ea. Cam la cat te-au dus pana acum retrofit-urile ?

Link către comentariu

Salut. Multumesc pentru vorbe. E o culoare foarte buna , anti praf si anti jeg.

In legatura cu retrofiturile nu am stat sa calculez pana la ultimul leu dar cred ca am bagat ca 2500e in ea.

Link către comentariu

Sa o stapanesti sanatos ShadoWzZ. Arata foarte bine masina. Am reusit sa-ti studiez si eu un pic prezentarea masinii :)

 

Prin discutii, am vazut ca ai trecut si tu la noul modul climatronic. Cat costa si unde gasesc de cumparat ?! Suporta si incalzirea in scaune ?! In video, nu am observat sa apara si incalzirea in scaune.

 

P.S:- Stopurile sunt cu tenta fumurie ?!

 

In rest , go away :)

 

Stima,

Modificat de MariussBV
Link către comentariu

Salut. In primul rand multumesc si in al doilea rand climateonicul a fost luat de la userul D@ny de pe forum (trebuie sa ai in vedere ca trebuie si alta rama cumparata) si suporta scaune incalzite...doar ca butoanele pentru incalzirea in scaune sunt sus, in linie cu restul butoanelor, respectiv primul si ultimul.

Cat despre stopuri, ele sunt cele fara tenta fumurie de la dectane, dar comparativ cu unele oem , sunt mai inchise la culoare :)

Link către comentariu

Masina e perfecta acum si ca aspect si ca utilitate, mai ales ca iarna asta te vei bucura de incalzirea in scaune. Pe 1.4 TSI chiar e necesar fiindca baga destul de greu caldura iarna.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am instalat lumini de avertizare si in usile din spate, urmand cat de curand si footlights in spate.

post-3744-14437229374892_thumb.jpg

Link către comentariu
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!