Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Salutare.mi-am luat si eu un eleron de gti si sunt curios daca si-a pus cineva, si cu ce l-a lipit??? Ca sincer eu nu prea am incredere in dublu adeziv

Link către comentariu

Pai daca te uiti pe paginile anterioare o sa vezi cum trebuie lipit. Nu este doar banda dubla adeziva ...nici pe departe.....

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Buna alegere!

 

PS: Cu cartofii ce faci? :))

Modificat de redeye
Link către comentariu

Stai sa le rodezi sa vezi dupa :)). Tips-urile nu sunt cromate sau sunt f murdare?

Link către comentariu

Sunt murdare :) iar eu prea lenes sa le curat. Ma gandesc sa adresez problema aia in momentul in care voi cumparat si diffuser-ul AM si il voi monta.

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
Chucky_Catalin

Si sosoni de vara

attachicon.gifIMAG0571.jpg

Goodyear eagle f1 asymmetric

Salut,

 

De unde le-ai luat si cat au fost? Cum ti se par?

 

Si eu oscilez intre acel model si Conti Sport 5. Sunt in dubii de care sa-mi iau.

 

Ambele au avut rezultate ft bune in reviews

Link către comentariu

Salut.

Eu am mai avut anul trecut goodyear efficient grip si aveam o idee cum vor fi gumele.

Sunt uimit cat de confortabile sunt ( avand in vedere dimensiunea) si silentioase. Realmente nu prea se aude decat vantul la drum lung.

Eu sunt foarte incantat de ele.

Pretul a fost de 430 ron/buc de pe site-ul best-tires.ro

Nu as putea sa iti spun nimic despre Conti Sport pentru ca nu am avut si nu as vrea sa te dirijez intr-o directie gresita.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Link către comentariu

M-am uitat azi mai atent la tips-uri si eu cred ca tu ai de fapt finala si intermediara de Golf 5 GTI. Probabil de asta si se aude diferit fata de cea de gtd.

Doar la tips-uri e diferenta optic, pt ca cele de GTi sunt taiate oblic, iar la gtd sunt drepte.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Calatorului ii sta bine pe drum. Galati - Buc via Slobozia - 6.7 cu 120-140 pe unde permitea drumul. post-3744-14279732661912_thumb.jpg

Link către comentariu

Nu e chiar de diesel dar avand in vedere diferenta mica, pentru mine nu merita diesel....

@GabiB77 : as fi curios daca un 1.4 tsi de teoretic 155 de cai e mai rapid decat un 2.0 tdi de teoretic 150 de cai :)

Ca la consum sigur ma bati :)

Modificat de ShadoWzZ
Link către comentariu
  • 1 month later...

Ultima "schema" aplicata :)

@Gabi77 ....poti sa o reperezi ? :)

J/k :))

Acum se incadreaza mult mai bine toba zic eu....eu personal sunt innebunit dupa cum arata masina cu. Real life e mult mai de efect aceasta fusta :)

post-3744-14313670691996_thumb.jpg

post-3744-1431367017206_thumb.jpg

post-3744-14313671186911_thumb.jpg

Link către comentariu

Much better :icon_thumleft:

Pana la urma si la tine a venit cu capacel pt carlig.

Link către comentariu

Ai luat-o pe aia de la JOM, s-a potrivit bine? Greu de montat?

 

LE: Cat despre cai, s-ar putea sa conteze la mine cuplul, parerea mea, dar diferenta nu cred sa fie semnificativa

Link către comentariu
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!