Jump to content

Golf 6 1.4 TSI


ShadoWzZ

Postare recomandată

Alta viata. Era si timpul sa termini lucrarea. Pe led arata bine. [emoji3]

Link către comentariu

Si iluminatul la picioare in spate. Pentru moment nu sunt leduri pentru ca nu am mai gasit magazinul de unde le luasem pe cele din fata. Ori au mutat taraba ori au dat faliment. Oricum ar fi e super usor de schimbat asa ca nu imi fac absolut nici o problema.

post-3744-14438160424708_thumb.jpg

Link către comentariu

Frumos. Sa ai spor la continuarea investitiilor, merita.

 

Mi-am comandat si eu kitul pentru lumini avertizare usi. Mi-a sosit de la ,, fratii '' chinezi si pe sapt viitoare , ma apuc de treaba. O intrebare am, ce trebuie cumparat si modificat pentru iluminatul la picioare in spate ?! Eu am doar in fata.

 

Imi poti arata o poza cu ledurile puse pe fata ?!

 

Multumesc.

Link către comentariu

Pai kitul pentru spate contine mufele cu fire lungi si lampile care se clipseaza in partea din spate a scaunelor. Nu trebuie nimic decat rabdare. Eu m-am legat la iluminatul din fata pentru cele din spate. Trebuie doar rabdare.

Link către comentariu

Led neaparat ca nu imi place galbenul ala palid :)) . Si cele dupa usi nu iti faci timp sa le pui si pe ale mele ? :-)) :-))

Link către comentariu

Le pun daca o sa se iveasca vreodata ocazia sa fiu in zona si sa nu am treaba :)

Tocmai ce am montat mariane leduri in spate :)))

post-3744-14438863075569_thumb.jpg

Link către comentariu

Foarte bine arata. Stopurile sunt criminale + eleronul si daca nu ma insel si la spoiler spate are ceva modificari nu ?!

 

Felicitari.

Link către comentariu

Am inteles.

 

Arata foarte bine. I-ai facut cam tot ce se putea face...

 

Mai ai ceva in plan ?:)

Link către comentariu

Astazi am finalizat 2 retrofituri importante, si anume incalzirea in scaune si senzorii de parcare spate.

post-3744-14450182048829_thumb.jpeg

Link către comentariu

Pai altceva numai vad , decât din punctul meu de vedere dar pe tine nu te tentează bara de Gti sau R fata .

Link către comentariu

Într-adevăr , prețurile sunt exagerate dar ar schimba total mașina . Poate câte o piesa ..nu stiu ce sa zic pe mine m-ar tenta rău o bara de genul . Altceva tu ce ai mai vrea sa faci la ea ?

Link către comentariu
  • GabiB77 pinned this topic
  • GabiB77 locked şi unpinned this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!